1. 1.
  bastırılmış homoseksüel duygulara sahip bir kısım türk erkeklerinin (herkesi bu kefeye koyduğumu sanmayın!) sikmek eylemini erkekliğin şanından sayıp önüne geleni sikmekle terbiye edebileceği düşüncesiyle ortaya çıkmış durumdur tam olarak. (bkz: sikmek)

  türkiye öyle bir ülke ki, bazı erkekler önlerindeki 5cm uzuvlarıyla her şeye muktedir olduklarını düşünebiliyor ve bundan hareketle de her boku yiyebileceklerini sanıyorlar. hemen her gün aşağıladıkları homoseksüel topluluğu da sikerek sanırım terbiye edebileceklerine inanmış durumdalar.

  bir kısım türk erkekleri 5cm'lik uzuvlarıyla her boku yiyebilir, gerekirse -onların tabiriyle- ibne ile de birlikte olabilir ama asla erkekliklerinden ödün vermezler. buna da yerden göğe kadar hakları olduğunu düşünür ve inanırlar.

  şimdi gerçeklerle yüzleşme zamanı... üzgünüm ama, bir erkekle birlikte olduysanız -sizin tabirinizle- erkekliğinizden övün vermemiş sayılmıyor, aksine her gün aşağıladığınız homoseksüel güruhun bir parçası olmuş oluyorsunuz. bu çok net. tartışmaya dahi gerek yok. kas kafalı erkeklerin anlaması gereken bir şey bu.

  çevrenizdeki erkeklere bakın mesela. homofobik erkeklerin büyük çoğunluğu tam olarak bu duruma inanmış durumdadır. kendisi bir erkekle birlikte olabilir (onu sikebilir, özür) ama kendi totosunu elletmediği sürece erkekliğine zarar gelmez. cidden böyle bu. inanmış durumdalar buna.

  nasıl bir ülkede yaşadığınızı, evli erkeklerin neler karıştırdığını, sevgilisi olan adamların gay barlarda fink atıp erkek peşinde koştuğunu ya da gay sitelerinde erkek kovaladığını bilmiyorsunuz tabii. ne ala memleket!

  peşin not: "sikmek" fiilini kullanmak zorundaydım. başka türlü anlatamam. affola.
  1 -2 ... every tongue got to confess
 2. 2.
  Kadınlar da az ibne değil ha.
  ... abbas dikbasar
 3. 3.
  ilginç gerçekten.
  1 -1 ... dai suki desu
 4. 4.
  Hepinize iyi sikişler...
  ... freepussyfucker2