bugün

arkadaşlar, siirt erkek yetiştirme yurdunda hergün saat 09.00 - 11.00 saatleri arasında okuma saatleri yapılıyor, ancak bu arkadaşlarımızın yeterince kitabı yok, eğer elinizde 12-18 yaş arası bu gençler için uygun kitap var ve bu arkadaşlara yardım etmek isterseniz, aşağıda yazdığım adrese kitapları yollayabilirsiniz, hadi canlar bi el atında kitapsız bırakmayalım siirtteki kardeşlerimizi..
adres:siirt erkek yetiştirme yurdu: çevre yolu tınaztepe mah. 144.sk. siirt
tel: 0484.2232278.
edit:insani yardımdan başka hiçbir motivasyonu olmayan bu kampanyayı belirttiğim şu yazıyı kötüleyen arkadaş, sana ne diyeceğimi gerçekten bilemiyorum, keşke zamanında sanada birileri kitap gönderseydi de az buçuk okusaydın..
http://www.facebook.com/events/105565176236770/
bu da ilgili kampanyanın facebook sayfası.
an itibari ile destek beklenen kampanya.
1-)DOKUZ IŞIK(ALPARSLAN TÜRKEŞ)
2-)MiLLiYETÇiLiK ÜLKÜCÜLÜK AYDINLAR(DOÇ DR NECMETTiN HACIEMiNOĞLU)
3-)KOMÜNiZM TAKTiK VE STRATEJiLERi
4-)TÜRKLEŞMEK iSLAMLAŞMAK MUASIRLAŞMAK(ZiYA GÖKALP)
5-)AJAN OKULLARI(NECDET SEViNÇ)
6-)TÜRKÇÜLÜĞÜN ESASLARI(ZiYA GÖKALP)

bu kitaplar ile destek vereceğim kampanyadır, okusunlar.
ilgilenilmesi gereken kampanya.
http://ulu.so/uor74j
benden tam destek arkadaşlar, sizlerden de sahiplenilme bekliyoruz.
yarın kargolayacağım birşeyler.

not: gammaz arkadaşlar entry'nin subjektif olduğunu biliyorum, üstteki entry'lere cevap niteliğinde olduğunu da biliyorum ama hayır işi, o yüzden ellemeyin lütfen.
şahsen katılacağım olan kampanyadır.
uludağ sözlük yazarlarının ilgileneceği daha önemli şeyler var:
(bkz: bekaret)
(bkz: zar)
(bkz: seks)
(bkz: göt)
(bkz: bacak)
sözlükte böyle kampanyaların duyurulması gerçekten mutluluk verici. her yazarımızın elinden geldiğince destek olacağına inanıyorum.
faust
sefiller
cevdet bey ve oğulları
şeytanın sağ eli
insan ne ile yaşar

bende bu kitaplarla destek olucağım .
güzel bir kampanya 1.5 TL'ye kitap satan bir yer var yardım amaçlı özel kitapları var ve kaliteli eğer almak isteyen olursa adres verebilirim.
kesinlikle destek verilmesi gereken bir kampanyadır. umarım güzel sonuçlar çıkartılır.
arkadaşlar, herkes gönderdiği ya da göndereceği kitapları burada belirtirse aynı kitapları göndermemiş oluruz ve çeşitlilik artar.
kitap okumak isteyip imkanlar nedeni ile yeterince kitap bulamayan kişiler için yapılan güzel kampanya.
helal olsun dedirten kampanya. sözlüğü bir kere daha tebrik ediyoruz.
ancak yararlı kitaplar gönderildiği taktirde yararlı olabilecek kampanyadır.
güncel Önemli Başlıklar