bugün

Betüş huyunda bir eşim olsaydı iyi bir işim ve de evim, arabam olsaydı başka da bir şey istemezdim. Kadın üvey çocuklarına aynı öz anne gibi davranıyordu resmen. Çoğalarak fazlalaş betüş abla.
allah'a şirk koşan dizi izlemedim hiç açık ve net.
hala youtube'de eski bölümleri yayınlanan dizi. evet.
Canım kendimim.
yarın finallerim başlıyor ve ben şu saatte sihirli annem videoları ya da oyuncuların anılarını izliyorum sanırım yarın bir gün çoluk çocuğa karıştığımda da izleyebilirim.
iyi ki hortlatıldı başlık, tam şu anda 16.bölümü izliyorum. Yeminle sıkmadı bile aşırı keyifliyim * ve haftaya finallerim var.
76. Bölümdeyim, yarın iki final sınavım var. Ben bu kafayla bu hayatta sıçarım.
Şuan eski bölümlerini internetten izliyor olduğum dizi. izlerken “ceren” karakterini bir kaşık suda boğasım geliyor ya bu kadar mı itici olur bir kız? Kendisi hemen sonra selena dizisinde de oynamaya başlamıştı orada da gıcık oluyordum. Ayy sevmiyorum kızım seni.
Az evvel yeniden izlemeye başladığım dizi.
Sikimsonik yaz dizilerine on basan fantastik dizi.
Ulan biz ne izlemişiz aq dediğim TV dizisidir.
Çocukluğumuzu boş beleş şeylerle geçirdiğimize işaret eden şeylerdendir.
of ben ne izlemişim dedirtip en mutlu olduğum günlerimi hatırlatıp derin düşüncelere daldıran dizidir. sırf bu diziyi seviyorum diye et bebeğime mercimek ismini vermiştim..
periydi bunlar. götleri sıkışınca zaman geriye aksın derlerdi. Allahutaala alnına ne yazdıysa o. sen kim köpeksin de zamanı geriye alıyosun.
akasya durağı ve selana'dan sonra en kaliteli türk dizisidir. üçüncülük konusunda bez bebekle çekişir ama sihirli annem daha kalite kokar.
biz çocukluğumuzda ne izlemiş yav dedirten, cinli perili saçma bir dizidir. geçmişte yeni versiyonları çıkarak iyice can sıkmıştır.
Gece gece aklıma gelen black mirror tarzı dizi.

Sacit Cem e balgam atıyor diye bölüm ismimi olur yotube.
tekrar başlayacakmış inci rolünü de açelya topaloğlu canlandıracakmış.
Döneminde saçma denmiş, şimdilerde değerlenmiş dizi. Bir şeye saçma derken iki kere düşünmek lazım.
görsel
Bazı şeyleri tadında bırakmak gerektiğini öğrenmemiz lazım. Acilen.
(#11396644) yıllar sonra yine dayanamadım. en çok beğenilen entry'min sahibesi bu başlığa geldim.

exxen'deki yeni versiyonunu izledim, bir de üzerine hafif eleştirmeli, hafif karşılaştırmalı videosunu çektim. acun abi gerçekten melisa için diziye iyi emek vermiş ama tabii ki bazı noktalara ister istemez takıldım. --> https://youtu.be/-LEptYCeFjA

old tayfaya selam olsun.
görsel
görsel
Sihre ihtiyacı yoktur annelerin.
Erken uyanma sebebim. Kanal d'de tekrarı yayınlanıyor