bugün

avni'ye inanılmaması ve aptal görülmesi durumudur.

nasıl kıydınız o tertemiz insana sorarım. perileçinin ve tüm perilerin, faniler üzerinde yaptığı oyunların hesabı elbet bir gün sorulacaktır efenim. *
suzan tarafından sürekli tartaklanması da cabasıdır.
(bkz: dış mihrakların oyunu)
amerikanın ve israilin oyunudur.
yıl olmuş 2013 sihirli annem de ki avniye takılan şahsiyetin sözlükte yazarlık yapması kadar saçma bir hadisedir.
"üzerinden 8 yıl geçti ne güzel unutmuştuk ne gerek vardı tekrar hatırlatıp yürekleri dağlamaya" deyu tepki verilen haksızlıktır.

aynı şekilde bücür cadıdaki eşeği kahve eşrafının mahalle meydanında alenen sikmesi.. offf acı üstüne acı be bugün!..
(bkz: derdini sikeyim butonu)

3 yaşındaki çocukların izlediği dizideki bir karakterin s.klenmeme durumu.
gün gibi gerçektir.
adamın hafızayı siliyorlar, yine görüyor perileri. zaten saçmalık da orası. "ben iyi periyim. o lalalala" diye gezen betüş kevaşesi de buna göz yumuyor.
(bkz: artımı verdim gidiyorum)
mesele peri değil, hala anlamadınız mı?
(bkz: periden çok perici olduğu için)

#direnavni.
avni fan kılab' ın üyelerinin düşünceleridir. doğruluğu tartışılır.
canım ya kıyamam. tek derdin bu olsun, hallederiz.
perileri zigeyim sana bi şey olmasın. (bkz: avni) (bkz: sihirliannem)
evet çok büyük haksızlık yapılıyor çünkü gerçekten de karşı komşuları hep peri adamcağızın.
çocukken hep üzüldüğüm olay hala aklıma geldikçe hüzünlenirim.
o da salak gibi milletin evini gözetlemeseydi, adam gibi otursaydı ama dimi?!
Perilerle uğraşma çarpılırsın demedi mi annen sana avni.
peri lobisi'nin yaptığı haksızlıktır.
avni aslında gizli eşcinseldir. suzan gibi karısı olmasına rağmen, gece-gündüz perileri dikizlemektedir.
taci'ye yapılan haksızlığın yanında hiçbir şeydir. Adam tüm dizi boyunca köpek kaldı. yazık ya.*
adama deli muamelesinde bulundular. bir de iyilik yapıyordu bu periler. ayıp ayıp. evet.
sihirli böcekli dizilerin temel unsurlarındandır.

burada 500 kişinin gör(e)mediği bi boku tek bir herif görür nedense o da delirir işte böyle.
yeniden akıllara gelip sinirleri oynatan gelmiş geçmiş en büyük şerefsizlik. bu halk bunları unutmaz.
Hıaağ siz ne biliyorsunuz ki salaklar.

Tamamen şehir efsanesidir. O Avni ne anasının gözüdür bilmezsiniZ.
güncel Önemli Başlıklar