1. 1.
  o kadar çok insan gelir ki, servisin hızı yetişemez. karnınızdaki gurultuyla kalırsınız.
  ... salamander
 2. 2.
  kapıda sıkı bir kart sorma problemi yaşanır. genellikle kış mevsiminde o kapının önünde, yağmurda, soğukta eldivenler çıkarılır ve kırk saat cüzdandan kart çıkarılmaya çalışılınır. baya vaktinizi alır ve sürekli içinizden kart soran askere sövebilme yetkisi verir. o kartı bulursunuz gösterirsiniz, yetmez çanta kontrolü olur. hele ki ağzı açık torbanız falan varsa, çanta arama platformuna torbayı da öyle koyarsanız, içinden herşey dökülebilinir. baya bi rezillik yaşanır. tehlikeli bir yerdir bu sebeplerden dolayı bünyeye..
  ... peytonpeyton
 3. 3.
  ankara' nın en merkezi yerinde olması nedeniyle acil ihtiyaçlarınızı gidermek için ideal bir yerdir. ama içerde tuhaf bir nem kokusu vardır. uzun yıllar oldu gitmeyeli belki çözmüşlerdir o problemi de.
  1 ... cece
 4. 4.
  an itibariyle kaldığım ve gayet memnun olduğum güzide bir mekandır.
  ... arizai bakim
 5. 5.
  emekliler yüzünden oturcak yer bulunamayan acil ihtiyaçlarınızı giderip çıktığınız merkezi bir orduevidir
  ... criminal
 6. 6.
  12 senedir tadilati bitmeyen yerdir. bir de park sorunu vardır ki evlere senlik. danıştay binasının hemen yanında bulunur.
  ... cilgin ordek fahriye
 7. 7.
  türkiye'nin en iyi çalışan ve en kaliteli hizmet verem orduevlerinden bir tanesidir. bir diğeri için (bkz: afyon orduevi)
  ... illumination
 8. 8.
  çılgın kızılay turlarından sonra nefes alabileceğiniz hoş mekandır. ayrıca boktan bir bahçeye sahipken sonradan adama benzemiş ama kişilerin "devletin parasıyla ohh ne güzelll sefa sürüyorlar" sözlerine maruz kalmış mekandır. çok zengin bir ankaralının askeriye armağan ettiği sonradan ordu evine dönüştürülmüş sıhiye köprüsünün yakınlarında.
  ... markasiz
 9. 9.
  kalmak için ne zaman gitsem 'maalesef boş yerimiz.' yok cevabını aldığım, ankara'nın merkezinde bulunduğu için tercih edilen, ortasınıf orduevi.
  ... nickerim
 10. 10.
  tsk'ya bagli bir huzurevi. uyelerinin geneli 60 - 80 yas arasi dede ve ninelerdir. bu dede ve nineler sabahin 6'sinda gelip koltuklarda uyuyakalirlar.
  1 ... traktor