bugün

sürekli acıkmak sürekli günde 5 öğün yemek dışında herhangi bir kötü yanı yok.
hiçbir yanı yoktur. kötü yanı yoktur yani. ilk 1 ay elleriniz titrer kafanız her bozulduğunda olmayan pakete elinizi atarsınız ama sonra geçer. sonrası güllük gülistanlık. yediğinden içtiğinden tat almaya başlarsın 1 sene içerisinde ciğerlerin açılmaya başlar. önceden 2.kata çıkana kadar nefes nefese kalırken 5. senenin sonunda 6.7. kata koşarak çıkmaya başlarsın.
hergün alkol tüketen bir adamım, sigarayı bıraktım 5 sene oldu alkol alırken hala ara sıra arıyorum ama içemiyorum biliyorum içsem devamı gelecek.
paranın ve sağlığının cebinde kalması mı kötü? buna kötü diyorsanız için geberin.
Bir dönem yapacak başka çılgınlık bulamayıp sigarayı bırakmıştım.

Sigara içmeyene sigara kokusu bok gibi geliyor. sizin leş kokunuzu mu çekicem ibneler diyip iki günlük zaferi bi sigara yakarak sonlandırmıştım.

Ben değil dibimde içenler utansın.
öksürük.
tek kötü yanı, sigara içenlerin içmeyenleri yok saymak için elinden geleni istemeden de olsa yapıyor olduğunu farketmek.
Ben şahsen 5 ay boyunca ağzıma sürmedim. Ama sonra iki şişe efes ile yeniden başladığım süreç. Çok zorlandım bırakırken geceleri uyanıp ağladığımı falan biliyorum. 12 sene günde 2 paket içen bir kişi olarak aşırı zorlandım. Bıraktım mal gibi yeniden başladım. En iyisi hiç içmemek dicem ama. Güzel bir rakı sofrası fondada güzel bir neşet ertaş türküsü. Gelde içme arkadaş. Bence bırakmanın en kötü yanı bu güzelliklerden mahrum kalmak.
güncel Önemli Başlıklar