1. 0.
  aslına bakılırsa katıldığım bir görüştür. ancak şu da varki sigarayla olmaz onunla olmaz bununla olmaz derken saygı ne ile olacak diye sormak insanın içinden geçmiyor değil.
  ... fowler
 2. 1.
  (bkz: babanın yanında bacak omza pozisyonuna girmek)
  (bkz: babanın yanında orgazm sigarası tüttürmek)
  ... tttddd
 3. 2.
  işte kilit felsefe cümleciğidir. eğer bir yutturursan karşı tarafa, ne kışın soğudunda balkonda kaçak sigaralar içmeye çalışırsın ne de iki bira alıp bilgisayar başında entry girmek için aileyi tatile yollamak zorunda kalırsın. güzel bir bahanedir. benim için çok yararrı olmuştur geçtiğmiz 6 yıl içerisinde. *
  ... meo
 4. 3.
  (bkz: sigara içerken ebeveyne yakalanmak)
  ... suzergecer
 5. 4.
  sigara içmeyen birinin hiç bir zaman kullanmayacağı bir önerme..sigara içenlerin se sarıldıgı bir kaçış yolu
  ... ersoy
 6. 5.
  genelde gelin-kayınbaba ilişkisi içinde öngörülen, halbukisi hayatın her alanında, yer gösteren, anneye ya da babaya saygı erbabında, ''sigara içilmez'' düşüncesine hakim her türk evladının uygulamaya koyduğu, buna rağmen kendini kandırmaktan ileriye gidemeyen, arkasından konuşulan kişilerin akıbetinden farkı olmayan durum..
  ... faidelibilgi
 7. 6.
  Bence sigara insanlara verilerek al kendini öldür denilen silah gibidir. Sigara teklif eden de bir katil gibidir ve insanlığı öldürüyor gibidir. Bi de sigara firmaları adına çalışan simsar gibidir.
  ... veterinary38