1. 144.
    Güçlü irade ve beyin.

geriye kalanlar fasa fisodur. irade ve beyin olmazsa zaten bırakamassınız. gidip tıbbi malzemelere yada çeşitli zımbırtılara para vermeyin.
    1 ... islamiyetten once bilardo
  2. 145.
    nikotin oranı daha düşük sigaralara başlamak ve git gide daha da düşürmek. belki bırakmak gene imkansız fakat daha az zehirlenmek mümkün. kötünün iyisini yakalama zihniyeti...
    ... ne alemi var
  3. 146.
    çamaşır suyu koklayın. bir daha içmeyip içene " bunu nasıl içiyonuz yeaa " tepkisi verdirir.
    1 ... zbrs
  4. 147.
    Gunde en az 5 bardak çay ve haftada en az 5 paket çekirdek yemektir.
    1 ... fenerbahceatkisi
  5. 148.
    bıraktım denir. sonra bi tane daha içeyim. ay ikinciden bişey olmaz. bırakılmaz kahrolasıca şey.
    ... gelbaharimkaybolalim
  6. 149.
    öyle bir yöntem olsa herkes bırakırdı. zaten binbir tür envai yalandan yöntemler bir işe yaramıyorsa devam arkadaşlar tüttürmeye o vakit.
    1 ... mecburmuyum
  7. 150.
    gece yatarken kesin karar veriyorsunuz içmemek lazım bu zıkkımı diye sabah işe giderken gene bir paket alınır. dün geceki kararın hiç bir tesiri yoktur bünye bağımlıdır artık çok geç..
    1 ... mevsimyaz
  8. 151.
    gırtlak kanseri olunduğunda. allah korusun.

http://galeri.uludagsozlu...4%B1l-b%C4%B1rakl%C4%B1r/

edit: başlık bana kalmıştır.
    ... hiperoptikbaskulerdondurucu
  9. 152.
    işe yarar mı bilmem ama okuyupta uyguladığım ve işe yaradığını söyleyebileceğim bir kaç şey var, sigara içme isteği gelindiğinde yürümek, su içmek, stres yaparsa çekirdek yemek, bir yeri yumruklamak, akla başka şeyler getirmek gibi basit ve masrafsız şeylerlede bünye rahatlatılabilir. kaldı ki sigara bırakmayı klişe bir söz olsa da önce beyinde bitirmek gerekir lafına inanmıyorum çünkü insanlar yavşaklığı yüzünden içerler sigarayı niye mi şundan dolayı, bir sigara paketindeki 20 sigaranın bütün nikotini bir at!a pompalansa ölür, şimdi şu şöyle olsa diye düşünelim birde at örneğindeki gibi yaklaşalım yani konuya, diyelim ki sigara paketinin üstüne bugün devlet bir karar alıp ' sigara içenler hemen ölür' yazsa bakalım kaç kişi daha içmeye devam edecek?, ne içmesi hemen bırakırlar!, neymiş demek ki bir bokmu olucak duygusundan gelen şimarıklık yavşaklığıymış sigarayı bırakmamak!.
    1 ... mecburmuyum
  10. 153.
    (bkz: selçuk yöntem)*
    1 ... onickihavari