bugün

yaklaşık 20 dk. önce başıma gelen durumdur. sıcağı sıcağına sözlüğe yazmak geldi içimden zira, garip bir duygu haline soktu bu durum beni.

gecenin bu saatinde sigaram bitti ve başa vuran sigarasızlıkla beraber açık bir tekel bayii bulma ümidiyle dışarı çıktım. ne yazık ki kapalıydı her yer. döndüm eve ve yavaş yavaş kapıyı kitlemeye başladım uyanmasın diye evdekiler. kapıyı kilitlerken çıkan sese babam uyandı. sonrasında diyalog şu şekilde gerçekleşti;

- ne işin var bu saatte dışarıda?
+ açık market var mı diye bakmaya çıkmıştım ya.
- bulunmaz bu saatte açık market. al sen şunu.
dedi ve tek dal sigara verdi. evet aynen böyle. ne tepki vereceğimi şaşırdım birden. ''gerek yoktu baba saol.'' dedim. sonra döndü ve gitti.

kralsın baba. her ne kadar anlaşamasak da seninle çoğu konuda. bir kez daha söylüyorum KRALSIN!!!.*
bu baba kraldır ve kesinlikle lark içer... (bkz: krallar lark içer)
(bkz: öyle babaya can kurban)
chp lidir. çağdaşlığın bu kadarına pes denilen cümleler geçiyorsa bir ailede şüphesiz ki o aile laik ve chp li bir ailedir.
verilen sigara toros 2005 olunca vermesen daha iyi amk denilmesi gereken olaydır..
(bkz: uyku sersemi)
çoğu insanın ütopyasıdır.
üstü örtülü küfür etmiştir.
sigara ile saygı olmayacağının bilincinde babadır. vermeyelim de cebimizden mi çalsın diye düşünür. ne güzel düşünürdür o baba.
(bkz: artıyı babana verdim)
babanin evladini sinamasidir. evet, artik kesinlikle biliyor ictigini. *
bugün benden sigara istemesiyle tersine gelişen olay.
son dalımdı amk çok içim yandı.
40 yıldır içiyor öğrenememiş 'son dal alınmaz adamım!!' *
babanın harbiden can olduğuna delalettir.

sigaraya başladığımı öğrenince markasını sormuştu(yıl 2000) monte carlo değince, siktir et onu, kısa 2000 iç daha iyi dedi. aradan 2 ay geçti, bir yolculuk sırasında sigara uzatıp, baya oldu sen içmeyeli yak bi tane dedi. sonra hep yanında içtim zaten.

baba candır.
anlayışlı kral baba hareketidir. birde bunun - içme oğlum kendine yazık etme - versiyonu bulunmaktadır, onlarda güzellikle kafa ütülemeden söylediği sürece candır efendim. *