sigara üreticilerinin seçenekleri artırıp kaliteyi düşürmeleri nedeni ile olduğu düşünülen şeydir. ben içtiğim zamanlarda misal marlboro vardı uzun marlboro vardı bir de light vardı. şimdi bakkala giriyorum 12 çeşit marlboro var. camel keza aynı benim zamanımda sarı pakette vardı şu anda 4 renk camel sigarası görüyorum ne zaman bakkala gitsem. slim çıkmış grey çıkmış abuzittin bilmem ne marka 20 çeşit sigara var.

hala içen arkadaşlarımda söylüyor sık sık iyi ki bırakmışsın bunun bile eski tadı tuzu yok artık diyorlar. hani zaten sağlığa aşırı zararı var hiç içilmese daha iyi ama bırakacak iradesi olmayıp içmeye devam edenlerde memnun değil durumdan. bize zaten mide bulandırıcı geliyor ki 13 sene kadar içmişliğim olduğu halde. her şeyin kalitesi düşüyor yediğin içtiğinden tut sigarasına kadar..
içtiğiniz sigaraya göre değişir. Özellikle sarı filtreli sigaralar çok içildiğinde veya açken içildiğinde mide bulantısına neden olur. Beyaz filtreliler de bu pek olmasa da elbette sınırı vardır. Ama uzun parliament açken de çok içince de rahatsız etmez. Değişik bir sigara. Çok lezzetli. Ama hepsi öldürür.
(bkz: champix) kullanıyorsanız 7. gün itibariyle ciddi bulantı verir.
Champix candır.
30 sene sonunda bana bıraktırdı..
40 yasında bırakalı 6 ay oldu..

Tek sıkıntı bol rüya gördürür.

Bir tiyo devlet bedava veriyor..
sigaraya gelene kadar cok sey midemizi bulandiriyor sigarayla birlikte hepsinin uzerine cila cekip bulantiyi bastirmaya calisiyoruz.

sinek ucabilir ama mide bulandirir.belki az once bir kakaya kondu.ucarak hizla yol katettigi icin gelip yanaginiza kondu.ayaklari falan hep pis.

bak sinek olasim geldi.istenmeyen hareketler yapip sinir bozmayi cok severim.
önceden de olmakla beraber son günlerde başıma sık sık gelen olay. kusacak gibi oluyorum. ağzımın tadı bozuluyor.
Aç karna içiyorsunuzdur belki. Sigara altı yapınız. Veye çare alo 171.
171'i aramaktan korkuyorum.
Sigara öncesi atıştırmalık yiyin.
Sıcak havalarda içmeyin.
Terli yorgunken de.
bunu hayra kullanıp sigarayı bırakmak gerekir.
sigarayı bırakmayı düşünüyorum bu sebepten dolayı.
güncel Önemli Başlıklar