bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  sigaranın steril olmayan herhangi bir yere düşüp; ahenkle düştüğü yerde kısa da olsa dans etmesidir. peki sigara düştü ve son dansını etti diyelim. bu onun gerçekten son dansı mı olacak? yoksa tekrar yerden alınıp içilecek mi? son zamlardan sonra, sigarayı kendi haline bırakıp son dansıyla terk etmek pek mümkün görünmüyor. tabiiki yine de görecelidir... bırakılıp arkaya bakmadan gidilebilir de kimse gördü mü diye sağa sola bakıp sinsice yerden alınabilir de hunharca kimseyi umursamadan alınıp içmeye devam edilebilir de...
  5 -1 ... zigonsehpa
 2. ?.
  Okul tuvaletinde içen bir öğrenci ise ve tek sigaraysa poka düşse alınır.
  ... cahilbisikletci
 3. ?.
  (bkz: nimet o nimet)
  1 -2 ... kalbini de kirarim seni de
 4. 1.
  sonrasında yerden alınıp 3 kere öpüp alna koyulur, nimete saygıdan. *
  2 ... acemiasik
 5. 2.
  filmlerde iyi cekim teknikleriyle oldukca etkileyici olabilecek durumdur.
  ... cultman
 6. 3.
  filtresini tükürüklü(!) şekilde içiyorsanız yerdeki mikro ve makro organizmaları izmarite yapıştıracaksınız ve ağzınıza götüreceksiniz, ancak kuru bir dudakla içiyorsanız üfleyip devam edersiniz.
  ... bekido
 7. 4.
  çakmağı yakıp şöyle bir sigaranın üzerinde gezdirdikten sonra eskisinden temiz olacağından sorun teşkil etmeyecek durumdur.
  ... etipuf
 8. 5.
  alkollü bir ortamda başınıza gelirse "ehueheuh kafayı buldu bu ha" gibi insafsız saldırılara maruz bırakabilir insanı. bu ortamlarda sımsıkı sarılın sigaralarınıza.
  3 ... damned ghost in the machine
 9. 6.
  eğer sigaranızı içerken, filtresini dilaltına kadar sokup içmiyorsanız, sigaranızın üzerine düştüğü zemin tıbbi veya kimyevi atık ibaresi taşımıyorsa, gönül rahatlığı ile düştüğü yerden alıp keyfinize devam edebilirsiniz. zira ortamdaki toksinlerin veya mikroorganizmaların izmarite yapışması düşük bir olasılık, yapışan organizmanın veya toksinin zaten sizin sigaranızda bulunan toksinlerden daha zararlı olması çok daha düşük bir olasılıktır.
  4 ... cenaze sigarasi
 10. 7.
  içersek nolur? zehirlenir miyiz? diye sorulması gereken olay, tabii ki alıp içiceğiz lan.
  4 ... condilizm