1. 1.
    açık ve net hayvandır. Otobüsün içindekileri düşünmez. Bir de aşağı doğru üfler. Sankl aşağısı otobüsün içi değil. Kibarlığına sokayım senin.

(bkz: öküz)
    11 -1 ... kendince yazar
  2. 2.
    terbiyesizdir. bi fırtta bize vereydin piç.
    3 -3 ... magna carta
  3. 3.
    benim o kuralları çiğnemekten büyük zevk alıyorum şöföre doğru üflüyorum direk yaşasın kötülük.
    1 -3 ... james bong
  4. 4.
    cok sevdigim insanciklardir.rahatlik karakterlerine vurmustur abisi.
    1 -1 ... happy cola
  5. 5.
    otobüste, hareket halindeyken, kapiyi aralayip sigara içen muavinden bir tik daha medeni, durakta sigara içmeyen ve otobüse binerken agzina sakiz atan tiryakiden daha az medeni olan insandir.
    ... foret noire
  6. 6.
    terbiyesizliğin dik alasıdır. ulan piç öyle yapılır mı hiç? o üflediğin son fırt bütün otobüse yayıldı duman altı oldu orospu çocuğu seni. evet.
    1 -1 ... arthasmenethil
  7. 7.
    otobüs zamanında gelse içine üflemeyecek insandır ne hikmetse sigara yanıyor 2-3 fırt sonra otobüs gözüküyor adam otobüsü görünce körüklüyor sigaraya son fırtta otobüsün içine geliyor adam ne yapsın.
    -1 ... biyoniksiyonist
  8. 8.
    sigara içmiş olan biri olarak söylemekteyim ki net şerefsizdir.

bi de bunun üst modeli vardır. otobüs gelmiştir ve son bi iki fırt kalan sigarasını otobüsün arka kapısının çıkış yerinde bitirmiştir bu orospu çocuğu.
    1 ... j p g
  9. 9.
    üstü başı leş gibi kokan kişidir, otobüste sigara kullanmayan kişilerden bol bol beddua yer. siktirgit evinde iç sigaranı.
    ... mrbee
  10. 10.
    genelde her şeye burnunu sokan tiplerdir.
    ... masa6bilgisayari