1. 1.
    bizim milletin sigarayı bırakmasındaki en temel etkendir.

çok sevdiğim ve ciddi anlamda sigara müptelası olan bir arkadaşıma sigarayı bıraktırmak için denemediğim yol kalmadı. bak ileride zahmet çekersin, merdivenleri çıkamazsın, koşarken yüzerken nefesin kesilir sonra allah muhafaza kanser, nefes darlığı, kalp damar hastalıkları, akciğer hastalıklarıyla mücadele edersin dedim. tın yok! peki hadi ben söylüyorum etkilenmiyorsun da şu sigara paketinin üzerindeki resimlerden de mi etkilenmiyorsun dedim? hayır dedi. sen misin diyen, madem öyle dedim ben de gittim sigaranın iktidarsızlık yaptığından girdim, kuşu öldürdüğünden, spermlere zarar verdiğinden performansı düşürdüğünden çıktım. sonra ne mi oldu? o çocuk sigarayı azalttı, sonra yavaş yavaş bazı günler hiç içmemeye başladı. sigara içtiğimde kendimi huzursuz hissediyorum dedi. öyle böyle derken inanır mısınız çocuk sigarayı tamamen bıraktı. aslında bizim millete de böyle bıraktırmak gerek. çünkü bizde akciğerine, dalağına, beynine, böbreğine zarar verdiği için sigarayı bırakan yok ama sigara kuşu öldürüyor dediğin zaman akan sular duruyor.
    10 ... narsist prens
  2. 2.
    39 senedir içen biri olarak katılmadığım gerçektir. gerçi sarma içiyaz belki undan olabilir. kalkıya yani çok şükür, hemen iniya ama olsun, kalkıya sonuçta.
    3 -2 ... naci abi sirf sen sevin diye
  3. 3.
    gerçekle alakası olmayan bir iddaa. seninkinin kalkmayası vardır. *
    2 ... santajci
  4. 4.
    Erkek çocuk sahibi olma olasılığını düşürdüğünü de biliyoruz.
    ... happiness essig sins
  5. 5.
    altı kardeşiz.babam fosur fosur içerdi.yoksa sütçü mü ? aman allah'ım.
    2 -1 ... teflon
  6. 6.
    Olan iktidarsızlık olsun zor nefes aldırması yerine.
    ... reesgr345
  7. 7.
    iktidarsılik kısminı bilmem de ciğerlere geri dönüsü olmayan zararlar vermekte kanı kirletmekte herhalde iktidarsılik da yapıyordur herhalde safi zarar.
    ... biseksuel yazar34
  8. 8.
    içenler düşünsün gerçeği.
    3 -1 ... helen of troy