1. 1.
    kişisine bağlıdır ama sigara bırakılmaz ara verilir bırakan larıda tebrik etmek lazımdır.
    ... fastangry_x
  2. 2.
    ara vermekten ziyade mümkün olduğu kadar azaltmak en iyisidir.
    ... erdem andac
  3. 3.
    - sigara bırakılır mı erdener abi?
    + bırakılır..
    - nasıl bırakılır abi???
    + bırakılmaz..

(bkz: erdener abi)
    3 -1 ... tttddd
  4. 4.
    ancak bir doktorun korkusuyla bırakılabilir.
    dr: sigarayı bırkmazsan öleceksin
    tiryaki: hadi ya, o zaman bıraktım al bu paket de senin olsun.
    4 -1 ... spectracef
  5. 5.
    daha önce 1'er yıllık 2 kez bırakmışlığım vardır.ama tekrar başlamıştım her ikisinde de. bu yıl başında tekrar bıraktım ve başlamamak için dua ediyorum.*sigara içmemek öyle güzel bir duygu ki, herkese bırakamasa bile içilmeyen günleri yaşamasını tavsiye ederim.canınız çok istiyor ama içince aşağıdakileri kaybedeceğinizi bildiğiniz için içmiyorsunuz.

neleri mi?
    işte bunları

saçlar ve eller sigara kokmuyor,
    tırnaklarınız sararmıyor,
    cildiniz kurumuyor,
    dişleriniz sararmıyor,
    ağzınız sigara kokmuyor,
    nefes alışınız değişiyor,
    yürümek,koşmak,yüzmek sizi yormuyor,
    en önemlisi her dal sigarada kaybettiğiniz akciğerleriniz sizinle barışmaya başlıyor,
    tabi daha 1000 tane sayılır...

not: ben tamamen bırakan tanıyorum.40 yıl olmuş bırakalı, "hala canım istiyor" dese de içmiyor. *
    1 ... csaz
  6. 6.
    derler ki, sigaraya başlayan aptaldır. bir sürü zararı, eksi yönü vardır. ve yine derler ki, sigarayı bırakan ise iki kere aptaldır. onun o enfes tadını, boğazdan geçişini tanıyan insan nasıl olur da sigarayı bırakabilir..
    ... tengrikut
  7. 7.
    okul biterse belki bırakılır. zira finallere giden uzun gecelerde ne kahve bırakılır ne çay ne sigara...
    ... ysg
  8. 8.
    bırakılmaz sadece ara verilir.aranın uzun veya kısa oluşu kişinin iradesine bağlıdır.
    ... ragnar jømsborn
  9. 9.
    "bırakılırsa yere düşer ama." newton.
    1 -2 ... laz pacino
  10. 10.
    denemesi bedava olan tamamen kişinin iradesine bağlı olan durum.
    ... lavinya_