bugün

sigara içenleri görünce içmediğin için sağlıklı ve mutlu hissetmek,hala kendi kendini yönetebildiğin için sevinmek ..***
sigaranın hiç bir yarar yoktur sadece içenler için kendini avutmadan başka bir şey değildir *
sigaranın hiçbir yararı yoktur...geçici bir süre olarak duyuları kuvvetlendirdiği söylenir ama uzun vadede bu duyuları kaybetmene neden olacak hastalıklara da sebebiyet verdiği düşünülürse ,bu bir aldatmacadan başka bir şey değildir
sigaranın tek yararı üreticilerine yöneliktir. bizim enayiliğimizden yararlanıp cepleri para görür.
sigara kalmadıysa gecenin bir yarısı olsa bile bakkala gider alırsınız, yürüyüş bakımından bünyeye yararlıdır.
sivrisinek sokmalarına karşı, tedavi amaçlı kullanılır. nasıl mı? şöyle; *

yanan sigarayı, sivirisinek şişiği ile sigaranın közü arasında 1 veya 2 milimetre kalacak şekilde yaklaştırın. 10 saniye kadar şişik kısım tabiri caiz ise ısıtın. sonuç olarak kaşıntının derhal geçtiğini ve bir müddet sonra da şişliğin indiğini göreceksiniz.
(bkz: boş küme)
seks yaptıktan kısa bir süre sonra içine düştüğünüz boşluğun doldurulmasında yardımcı olur.
ölüm tarihini öne çekmesi.
en onemli faydası ise nufus yogunluğunun azaltılmasına katkı sağlamasıdır.
(bkz: akciğer kanseri)
entry silinme sebebidir.

not: yararı olduğunu iddaa ettiğiniz entryler siliniyor. *:*
insanların sigara içmek için araştırıp, düşündükleri bulmaya çalıştıkları sebeplerdir.
- dur bir sigara içeyim de yemeği bastırsın.
- vay be bu durumun üstüne bir sigara tellendireyim de tadı çıksın.
- eee bir sigarayı hak ettik.
efendim en büyük faydası kilo verdirmesidir. şöyle ki normalde pek bi az içmeme rağmen okullar başladıtan sora kötü örnek olan arkadaşlarım yüzünden günde yarım paket tüketmemle açlık duygumun yok olması akabinde 3 kilo vermemle sonuçlanmıştır olay.

çok önemli uyarı: bu demek değildir ki sigara iyi bişeydir. yani iyi bişey değildir sigara. içmeyiniz. nefesinizi daraltır eskiden kadife gibi sesiniz varsa sık sık kısılır sesiniz. ayrıca da bu kilo verdirmesi sağlıksız bi kilo verdiriştir ve hastalıklara karşı direncinizi azaltır.
efendim belki sindiriminizi kolaylaştırdığını düşünürsünüz fakat bu defa da sizi cır cır eder hayattan bezdirir iğrenç birşeydir içmeyin...* *
(bkz: zayiflamak icin sigara icmek/@ogasi)
azraille tanışma fırsatı
(bkz: sigara)
anti stres sağlayıcıdır.
kendini öldürmek isteyenlere yardımcı olur..
eskiden, öksürüğü azaltır diye kakalarlardı.. hiçbir bilimsel sonuca dayandırmadan böyle bir iddia vardı, bilmiyorum ne kadar doğru bu iddia edilen yararı.. eski bir sigara üreticisinin yalancısıyım.
(bkz: sigara kahve)
sigaranın yararlarını saya saya bitiremeyiz *, zira devletimiz bu meretten o kadar çok kazanç* elde eder ki bu kazandıklarıyla bizleri ihya! eder.
genç ölürsün ve cesedin yakışıklı kalır..
ulseratif kolit adında iltihaplı ve agızdan anuse kadar butun sindirim ve boşaltım sisteminde ulserli lezyonlarla seyreden hastalıkta koruyucu özelliği olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.
(bkz: bir teselli ver)
güncel Önemli Başlıklar