bugün

sigara içenin elini sigara ile yakması olayıdır ... *
genelde şöyle olur

hava soguktur ve dudaklar kurudur

sigara itina ile iki dudak arasına yerleştirilir.... makdul o muhteşem ilk nefesi beklemektedir, paket tekrar yerine sokulurken cakmakda aynı ele gelmişve ateslenmiştir... nefes cekilir ,busırada bir elle sigara ve cakmakyerine konurken diger elle sigarayı almak istenir

olaylar da tam bu sırada kopar zaten zira dudaklar sigaraya aşık olmustur ve bu aşk karşılıksız değildir
ve bu iki kafadar aralarına gırmeye calısan ele bir ders verelim derler ve ikiside birbirine asıldıkca asılır
bu arada el kendinden emindir rehavet içindedir ve oylesine bir kavramayla sigarayı belinden yakalar fazla sıkmaz amacı onu oldurmek falan değildir aslında kotu bır nıyetide yoktur sadece efendisi olan "beyin"in isteklerini cefakarca yerine getirmektedir ...
sonucta olanlar olur ve el ileri dogru hareket yapar ama parmaklar sigranın uzerinde o feci sona dogru kayar ve tamda dudaklarla sigaranın aşklarından kıpkırmızı hale gelmiş kor parcasının üstunde dururlar durum hemen patrona* iletilirelin patron geri cekilin emr verir ama nafile parmaklar şokdadır napacaklarını bılemezler ve salak salak yedikleri boka bakmaktadırlar sonunda patron diger ele emir verir ve diger el soguk kanlılıkla gelip sigaranın kulunden tutmus elden sigarayı filtresinden tutarak alır sonucta diger elin iki elemanı olan işaret ve orta parmaklar gazi olurlar
genelde nedense hep ilk nefeste başımıza gelen işaret parmaklarımızın maruz kaldığı olaydır.pek bi acı çektirir bizlere.bir kaç saat sonra işaret parmağınız şişer su toplar.
(bkz: acemilik)*
(bkz: sigaradan saci yanmak)
parmaklarınız arasındaki sigara ile parmaklarınızın yanlış temasından kaynaklanan parmaklar birleşince halka şeklinde su topluluğu oluşan vakadır.
az önce başıma gelmiş eylem. Külü silkeleyim derken diğer elime bastırdım sigarayı. Nasıl becerdim anlamadım ama yandım yaa.
puroyu üfleyerek içme olasılığı vardır.
(yoğurt süt ağız)
(bkz: sigaradan düşeyazmak)
beş yaşındayken başıma gelmiştir. Dayımın yavşak yavşak gülmesi de cabası.

Peşinen edit: ben içmiyordum tabi sigarayı biri kül tablasını oyun alanıma koymuş.
saçı yakmak kadar acıklı değildir. montu yakmak kadar üzücü değildir. geçer.
güncel Önemli Başlıklar