bugün

kaliteli bir kahvenin ayrılmaz ekürisi olup uzun süreli kullanımda ciddi sağlık sorunlarına sebep olan, kağıda sarılan tütün bütünü.
Uyuşturucudan daha fazla bağımlılık yapan madde. Nasıl bırakıcaz bunu ya.
30 olmadan sigarayı bırakma hedefim var. Gel gör ki 24 saat bile duramıyorum. Hele içki içince imkansız uzak durmak.
Sorun şu %100 bırakmayı kafaya koyamıyorum. O kriz anında siktir et yarın bırakırsın diyorum böyle böyle aylar yıllar geçiyor.
Boşver zaten bırakma ne olacak ki.

Ben içmedim hiç ama sizi tebrik ediyorum, sağlam bir eziyete yıllarca katlanmak büyük meziyet.
Sigara paketinin içindeki 20 dalın 16'sı vergi olduğu ortaya çıktı.
sigara içen bir kızın ne kendisine ne de ileride doğuracağı çocuğuna merhameti vardır zira içtiği her dal sigara sadece kendisine değil kendi sağlığını bozarak ileride doğacak çocuğuna da etki edecektir.

uzak durunuz.
içmeyen bizden değildir.
bıraktığımdan beri gabarda aranan petrole rakip olarak sondaj yapıyorum. hiç iyi değilim
sigaranızı banyoda yakar mısınız...
bırakıldığı andan itibaren aniden öfke parlamalarında artış görülmektedir. bu da bırakmama sebeplerimden biridir.
Hayatımdan kimler/neler gelip geçti ama sen 17 yaşımda seninle tanıştığımdan beri hep yanımdasın. Bütün zevk, ağrı ve dertlerimin tek ilaçı sensin ama kimse de anlamıyor. Neyse, bir tane daha içeyim.
Ne buluyorsunuz bu zıkkımda anlamıyorum ki..
Vanilya kokan bir mum yakıp müzik dinlemek istemiştim. Sonra o kahrolası şarkı çaldı. Mumun alevinde yakılmış 3. Bu.
gecenin sessizliğinde, herkes uykudayken, boş sokaklara bakıp sessizliği dinlerken, içteki canavar yatışmışken insana kapılıp gitme ya da çekip gitme isteği verircesine dumanı yükselen... o sırada chester bennington '' in the end, it doesn't even matter / sonunda hiçbir şey için fark etmedi '' der ve neden bu saçmalığa kurban edildiğimi sorgularım.