bugün

sigara gibi insan vücuduna kalite ve renk getiren bir ürüne zararlı gibi damgalar vuranların hain olduğu gerçeğidir.

sigaranın sağlığa bilinen herhangi bir zararı bulunmamaktadır. bu yalanlara kanmayın. doya doya için.
Sigara ciğerleri zor şartlara hazırlar ve olası bir oksijensizlik durumunda ciğerler buna alışık olduğu için etkilenmeyecektir. Normal şartlarda ise ciğerler zor şartlara alışık olduğundan, daha yüksek performans gösterecektir.
Sloganını bir süre sonra Koah hastası olunca "Yahu neden ikna etmediniz beni" beyanı ile değiştirecek kişinin fikridir. Mentolin-Hava ikilisi bile maske ile saatlerce kişiye fayda etmeyeceği dönemlerde gelecektir. Ölmek istiyorum diye çığlıklar ile hastahaneleri de inim inim inletir. Her gördüğünü de sigara içmemeleri öğütler verir.

için için kısa veya uzun zaman sonra koah olunca gönüllü olarak ajan ve hain sınıfına gireceksiniz. insanlara içmeyin ölmez sürünürsünüz diyeceksiniz.
Sigara zararlı değildir diyen ajanlar da vardır. Sigarayı yakarak sakız ile duman dedektörüne yapıştırırlar. Duman dedektörü de yangın alarmını çalıştırır ve çıkan kargaşadan yararlanarak ajan kişi kaçar.
adamın sistemi error vermiş.
"zararlıysa da amk zararsızsa da amk" diyerek sallayacağım ajandır. zararlı ya da zararsız diye değil hoşumuza gittiği için içiyoruz bu mereti. 4 yıl önce bıraktım ve 2 sene ağzıma sürmedim. yemin ediyorum bir şeyler eksik gibiydi.
güncel Önemli Başlıklar