bugün

derinlerde iç gıcıklatıcı nedenlerin bulunup, ağır melodisi olan hala eskimemiş şarkının verdiği hüzünün üzerine yapılacak bir şey yoktur. nitekim '' yak bir cigara''cümlesi, eylemin oluşmasında ilk sözcükleri oluşturur.
barda biranı yudumlarken pink floyd'un Wish you were hereı yada Aerosmith'in Dream Onu çalması.
efkarlı şarkılar.örneğin ibo'dan canım dediklerim.
(bkz: baba 7 dersten kaldim)
6 saat calıstıktan sonra molaya cıkmak.
tiryakiler için bir öncekinin bitmesi iyi bir sebeptir, bundan iyi bir sebep neredeyse yok gibidir.
-Borç harç deryasında sırt üstü yüzmek, hele birde biralar açılmışsa sigara yakma eylemi kaçınılmaz olmaktadır.
15. gün de sözlüğe girip "çaylaksınız / sözlük formatı" yazısını görmek, yeterince bir mazerettir.
(bkz: sigara bahanecisi)
sigara içmeyenleri çileden çıkartan nedenlerdir. içen gene içip rahatlıyor, içmeyen ne yapsın.
gol yemek, gol atmak, efkarlanmak, mutlu olmak, edu, tıka basa dolu mail kutusu.
(bkz: bahanesi bol)
(bkz: sevdik de ne oldu tekel ile telekom zengin oldu)
sigara yakmak icin bir sebebe gerek yoktur ; cunku her saniye yasanan her an sigara yakmak icin bir nedendir.
güzel geçmiş bir cinsel ilişkiden seks sonra.
(#3047707) daha kötüsü için;
(bkz: yanlış yolda olduğunuzu farketmemeniz)
oyunun dışında 5. kişi olmak.
betonarme proje yaparken, yanlış yolda olduğunuzu farketmeniz.
beşiktaşın gol yemesi.
sabah uyandıktan sonra sigara,kahvaltıdan sonra sigara,evden cıkmadan once sigara,evden cıktıktan sonra sigara,okula gittiginde sigara,dersten once dersten sonra ve ders arasında sigara,okul cıkışı sigara,eve geliş sigara,wc oncesi esnası ve sonrası sigara,içki içerken sigara,yemekten sonra sigara,üzüldün bunalımdasın sigara,sevindin neşelisin sigara,bilgisayar başında sigara,kitap okurken sigara,müzik dinlerken sigara,diş fırcalamadan once sigara,uyumadan once sigara.....sigara hayatımızın her yerinde. sebep mi? her şey sigara içmeye sebep.
20 dakika da bir hersey.
haciz mahali.
aşkı ben mi yarattım durumları.
çay veya kahve içiyor olmak.
keresteler.
müvekkiller.
güncel Önemli Başlıklar