1. 1.
    bugün haber sitesinin birinde görüp kahkahaya boğulduğum sözdür. tütturmek sözcüğünün bu kadar boktan bir bicimde kullanılmasının gerekçesi hala anlaşılmış değildir.
    3 -1 ... raduyev
  2. 2.
    Hakli bir cumle. Her ne kadar kendisine karsi olumlu duygular beslemesem de bu cumlesine katildim. 6. Sinifa giden cocuklar bile sigara iciyorsa..
    4 -2 ... iyiyim tesekkurler
  3. 3.
    sigaraya zam yolda demektir. bunun her içi acıdığında bir şeyleri bok ediyor amk.
    4 ... jarrus
  4. 4.
    Sigaradan alınan vergiler size geri dönerkende içiniz açıyor mu ? halka 7,5 den sigara satıp pkk'nın yurt dışından getirdiği kaç sigaralara talebi patlattınız. Bu mantıkla terör örgütü beslendikçe bitmez. Devlet attığı her adımda sadece pkk'ya yeni rant kapıları açıyor.
    3 -1 ... jon snow
  5. 5.
    sanane ulan anası mısın babası mısın denmesi gerekir buna.
    3 -3 ... frisco danconia
  6. 6.
    Onun Anasi babasi oldugundan degil, o bu ulkenin gelecegi olan genclerden oldugu icin tayyip erdogan bunu soylemistir. Ulkesinin gelecegini dusunen her vatansever, gencleri bu durumda gormekten rahatsiz oldugu icin bunu soyler.
    Hadi simdi eksileyin vatan hainleri.
    4 -5 ... psydia
  7. 7.
    sigaraya zam yapılacağının habercisidir.

bütçe açığı sürekli artarken 'benim anlamsız ekonomik politikalarım işe yaramıyor demek ki' diyeceğine her şeye zam yapan bir mantıktan ne beklenebilir ki? o her şeye zam yapsın halk da ona padişah gibi davransın, ütopya olması gereken ama şu an yaşanan durum budur.
    ... zdensonrakiharf
  8. 8.
    ülkemin soyulması da benim içimi acıtıyor.
    -1 ... asosyalpsikiyatr
  9. 9.
    Gündem değiştirme çabaları tebrik edilesi başbakan beyaanıdır.
    1 -1 ... jonycooker
  10. 10.
    ülkesini düşünen çok çok sayın başbakanımız varmış ya!!
    -1 ... asosyalpsikiyatr