1. 1.
  bugün haber sitesinin birinde görüp kahkahaya boğulduğum sözdür. tütturmek sözcüğünün bu kadar boktan bir bicimde kullanılmasının gerekçesi hala anlaşılmış değildir.
  3 -1 ... raduyev
 2. 2.
  Hakli bir cumle. Her ne kadar kendisine karsi olumlu duygular beslemesem de bu cumlesine katildim. 6. Sinifa giden cocuklar bile sigara iciyorsa..
  4 -2 ... iyiyim tesekkurler
 3. 3.
  sigaraya zam yolda demektir. bunun her içi acıdığında bir şeyleri bok ediyor amk.
  4 ... jarrus
 4. 4.
  Sigaradan alınan vergiler size geri dönerkende içiniz açıyor mu ? halka 7,5 den sigara satıp pkk'nın yurt dışından getirdiği kaç sigaralara talebi patlattınız. Bu mantıkla terör örgütü beslendikçe bitmez. Devlet attığı her adımda sadece pkk'ya yeni rant kapıları açıyor.
  3 -1 ... jon snow
 5. 5.
  sanane ulan anası mısın babası mısın denmesi gerekir buna.
  3 -3 ... frisco danconia
 6. 6.
  Onun Anasi babasi oldugundan degil, o bu ulkenin gelecegi olan genclerden oldugu icin tayyip erdogan bunu soylemistir. Ulkesinin gelecegini dusunen her vatansever, gencleri bu durumda gormekten rahatsiz oldugu icin bunu soyler.
  Hadi simdi eksileyin vatan hainleri.
  4 -5 ... psydia
 7. 7.
  sigaraya zam yapılacağının habercisidir.

  bütçe açığı sürekli artarken 'benim anlamsız ekonomik politikalarım işe yaramıyor demek ki' diyeceğine her şeye zam yapan bir mantıktan ne beklenebilir ki? o her şeye zam yapsın halk da ona padişah gibi davransın, ütopya olması gereken ama şu an yaşanan durum budur.
  ... zdensonrakiharf
 8. 8.
  ülkemin soyulması da benim içimi acıtıyor.
  -1 ... asosyalpsikiyatr
 9. 9.
  Gündem değiştirme çabaları tebrik edilesi başbakan beyaanıdır.
  1 -1 ... jonycooker
 10. 10.
  ülkesini düşünen çok çok sayın başbakanımız varmış ya!!
  -1 ... asosyalpsikiyatr