bugün

güzel sanatlarda okuyor, yuvarlak gözlük takıyor, varoluşçuluk okuyor, haftada en az 2 kere sevişiyordur.
sigara sarmasını bilen kızların çoğu çoğu yaprak sarmasını bilmiyor.

yaprak afedersin.
Üçlü sarmasını da bilir.
filtre kahve içiyordur.
Benimdir. ilk entryde var olan özelliklerin hiçbirine sahip değilimdir. Sigara da içmem.

Sigara sarmayı bana babam öğretmiştir.
kübalıdır. ayrıca yirin.
Sigara sarmasını da yaprak sarmasını da bilen kadınım ancak ilk entrydeki özelliklere sahip değilim.

Töh, ne yapsak ki.
Güzel sanatlara yazılıp gözlerimi falan mı bozsam.
aynı zamanda sakal tıraşı da oluyordur.
öncelikle ay sonunu zor getiren öğrenci ya da asgari ücretle geçinmeye çalışan parası az kızdır. bir süre sonra heççççç öyle makineye falan gerek duymaz elinde sarar. ( elinde güzel dolma sarar mı bilmem ama masada sarmayı becerir ) sıkı sardıysa ya da organik çarşaf kullanıyorsa sigarası dakika bir söner. Tütünle kar edeceğim derken çakmaktan zarara uğrar. arkadaş ortamında sipsi, çarşaf dediği için esrarcı sanılır. ( halbuki esrar çarşafı hayvan gibidir ve kızın bunlardan haberi dahi yoktur.) bir süre sonra gelişip de arabada falan da sarmaya alışacaktır. lakin akşamdan hazırlayıp çantaya atmadıysa hiçbir şey yediği yemeğin üstüne hemen cebinden çıkarıp da yakamayacağı sigarası kadar onu sinir etmeyecektir.
not: evde gizliden sarıyorsanız tütün parçalarınızın yere dökülmemesine dikkat edin. Zira kimse küçük çaplı bir aile faciası istemez. öptm kib by
adam gibi kızdır.
Sigara değildir o üçlüdür.
Benimdir.
Anneannemden ogrendim gunde 50 tane sardirirdi.
candır. değerlidir çok benim gözümde....
tecrübelidir ayıktır harcar seni.
Sarma sarmasini bilmez.
"Sarma cigaram yanar, çekerim ağar ağar." diyen kızdır.
bu kızlar hemen gidiyorlar, fazla kalmıyorlar kimsenin hayatında.
Gıpta ettiğim insanlardır.

Şayet ben bilmiyorum ancak nr zaman biri yanımda tütün çıkarsa alıp sarmaya çabalarım karşımdaki benimle biraz eylenir ve konu kapanır. Net.
ozeniyorum deme öyle.
Sigaray bırakmadan once, tütün sarma makinasi almıştım, hanım evde surekli sarardı. Kadın eli degince bir güzel daha bir güzel oluyordu. Ancak dediğim gibi bıraktım.
elle sarıyorsa çiçek çocuklardan olması muhtemel kızdır.
güncel Önemli Başlıklar