1. 1.
    https://www.sozcu.com.tr/...kanun-resmilesti-2777101/

Oncelikle kaynagimizi verelim.

Simdi zengin ile fakir arasindami ucurum sigaralarda bile farkettiginden artik duz beyaz fona logo renkleri olup (logo olmadan) paketler evrilecekmis.

En cok Marlboro iphone bmw anahtari kombinasyonu yapan tayfa uzulecektir. Ama beni ilgilendiren 'yonetmeligin belirledigi paketler' kismi. Demek ki bir ihale yapilacak ve paketler monopol uretime gececek. Yani birileri yine zengin edilecek.

Banane sigara icmiyorum diyen arkadaslar olabilir. Bende icmiyorum icenden de haz almiyorum ama bu kisitlamalarin devaminda bize vurmayacagi ne malum? Bugun sigara paketi yarin alkol sisesi spnra kiyafet...

Nasil bir kisir donguye girdi ulke amk.
    1 -1 ... ruut altmis alti
  2. 2.
    bu yasağın kaynağı Avustralyadır.

mantığı da markaların yarattığı albeni ve cazibeyi kırmak.

ben çocukluğumda marketlerde en çok sigara koyulan kısma bakardım, renkli renkli, hayli nizami paketler vardı ilgi çekici biçimde.

şimdi duvar kağıdı gibi çeşitli paketler var. belli bir yaş grubu altına çok cezbedici geldiği açık, hatta her yaş grubuna belirli bir cazibe yarattığı.

ülkemiz kanser tedavisinin tamamen ücretsiz olduğu, buna karşın sigara içme oranlarının hayvan gibi yüksek olduğu bir yer.
    bu bakımdan nereden azaltılmaya çalışılırsa kâr.

burada yöntemin işlevselliği tartışılabilir. bu konuyla ilgili makaleler, tezler de mevcut yurtdışı kaynaklı. ufak da olsa yararı olacağı görüşü hakim.
    2 -1 ... raduyev
  3. 3.
    iyide logo kalkınca satan adam hangisi olduğunu nasıl anlayacak

*ağbi bana parlament aqua bleu
    -al
    *ağbi bu parlament değil yaa..

enteresan.
    ... diablo1987
  4. 4.
    Sozlukte andaval basliklar kadar ilgi cekmez tabi. Bilgi veriyoruz ya himmina.
    1 -1 ... ruut altmis alti