bugün

Sigara içmek bir zevktir o zevki tatmak gerek siz sevgilinizden ayrılıp tek kalınca yanınızda olan odur akşam tek başınıza yolda yanınızda size eşlik eden odur sigara iciyoruz çünkü o bizim tek zevlimizdir siz yemek yedikten sonra yemek arkası içilen sigara nasıl bi haz verir bilirmisiniz dostlarinizla oturup muhabbet ederken sigara sizin muhabbet ortaginizdir siz sigara icenleri kayiriyorsunuzya yapmayin tek bir zevkimiz var onuda çok gormeyin sigara iciyoruz çünkü sıkıntıları mızın tek ortağı odur sigara iciyoruz çünkü bizi anlayan sadece odur bırakın sigaramiz içelim bunu bize hor gormeyin.
Kederli zamanlarınızda içilmesi gereken eylem.
Aptallıktan.
zevk için.

kimine göre boş, kimine göre hoş. "boş" gelenlere "hoş" gelen şeyleri yemek, içmek yakışır.

pls yargılamayın.
şimendifer pilotu olamadım, şimdi kendime çuf çuf çuf sesleri çıkartıp duman çıkartıyorum..

işlevsel yani asla ve katiyyen başka bir sebebi yok..
Zevk alindigindan.
Icindeki nikotinin mutluluk hormonuna destek oldugu icin. Dert cok ne yaparsin be dunyalik vereyim mi bi dal?
Keyiften. Paşa gönlüm öyle istiyor var mı.
Zevkine başlarlar sonra kurtulmak için türlü şeye başvururlar.
Heves ile başlar,
yalnızlık ile devam eder,
bağımlılık ile son bulur.

Belki de sigaramızın dumanına sarıp saklayacağımız insanlar vardır.
Öksürmekten haz alır.
Kanser olma fikri çok cazip gelir.
2 dk yokuş çıkınca 30 dk dinlenmek mantıklı gelir.
gezip eglenebilecegi para ile zehirlenmeyi felsefe edinmiştir.
Bu ülkede sigara ve alkol tüketilmezse dünyada hiçbir ülkede tüketilmez.
Açmayın arkadaş şöyle başlık. iki ay oldu hala özüyorum. Tadını seviyorum, dumanını seviyorum, elimde duruşunu, kahveye yanaşmasını seviyorum. iyi midir değildir. Zaten sigarayı bırakıp sigarasızlıktan kanser olacakmışım gibi hissediyorum. Seviyoruz ki içiyoruz.
Sosyalleşmek için olabilir. Ateş isterken bile ortam ateşlenebilir.

(bkz: Sosyal içicilik)

Kamu spotu: sigara sperm kalitenizi düşürür. içmeyin şu zıkkımı.
taşaklarım havalanıyor içerken o yüzden.
Sigara içen bir insan olarak diyebilirim ki hiç bir mantıklı sebebi yoktur. Paranla hasta olduğun yetmezmiş gibi bok gibi kokarsin.
hevesten. sosyal ortamların özentiliğinden. kendini kanıtlama çabasından. sağ sol demeden her türlü kültürün içinde kendine yer edinmiş bir hevestir hem de. fakat en mühimi, kapitali elinde barındıranların oyuncağıdır.
cevrendeki herkes yüzünden. (bkz: pasif içici)
ictiginde vicdan azabindan icmediginde strestwn kicranirsin. Sizofreni bir sey. Doktora gittigimde zararlarini saymaya basladi bende sozunu kestim devam ettim kaldigi yerden daha bilmediginiz coook zararlari var dedim ictigimden biliyorum. Oyleyse birak dedi. Beyin baslar beyinde biter sen beyninde bitir dedi. Bende dedim ki doktor bey siz galiba biraktiniz dedim yooo dedi ben hayatimda icmedim. Dedim o zaman benim sigarayi birakan birine ihtiyacim var.
bunu hiç düşünmemiştim.
Her zaman içemediğimiz için.yani her vakit nefes alıyoruz soruyon mu neden nefes alıyosun diye.
mallıktan. net.

görsel
Aptallıktan. Net
çünkü öyle ister insan ve içer. her şeyin bir açıklaması olması gerekmez çünkü bazı şeyler açıklanmadan da güzeldir.

ayrıca yeşilaya kafam girsin!

yaşasın sigara ve paketlerin devrimci mücadelesi!
Bir özenti sonucu içilmeye başlanan sigara, ileriki Zaman'larda bağımlılıktan içilir.