1. 1.
    bizim evdir kendileri.

tıpkı fondötenle örtünmemiş bir yüz gibi evimizin de nefes aldığını hissediyorum. özellikle benim odam, o temiz ciğerlerden birini tasvir ediyor.

sigara kullanan misafire uzaylı gibi davranıp, onu nereye yerleştirsek de evimize sigara dumanı sızlamasa diye evin içinde koşturduğumuz doğrudur. evde küllük bile yok, o kadar yok sayıyoruz bu mereti.

tanrım, evimiz sigaraya alışmasın diye ergen ebeveyni hallerimize bayılıyorum.
    4 -4 ... liliith
  2. 2.
    Beni huzursuz eden evdir. Tamam tüm evi küllük yapmayalım ama mutfak olur, bir küçük oda olur oralarda içilsin isterim. Hazır sevişmişiz balkona mı çıkacağız şimdi sigara için. Hiç.
    1 ... tanriya sirk kosan atlet
  3. 3.
    Benim evim değildir.
    kendi evim, ailemin evi, arkadaşlarımın evi gayet sigara kullanılan bir ev olduğu için Uzun zamandır havasını solumadığım ev o yüzden bilmiyorum nasıldır.
    2 ... kusursuzdengesiz
  4. 4.
    Bizim evdir. Hiç kimse içmiyor.
    3 ... kedila
  5. 5.
    balkonu sigara kokar.
    1 ... sarjkablosu
  6. 6.
    Bizim evimizdir. Çoluk çocuk var zehirlensin mi?
    1 ... ktm li aynasiz
  7. 7.
    küçükken bronşit olduydum. sonrası astım filanmış. ondan sonra babam sigara içmeyi yasakladı evde, kendi de içmemeye başladı. hatırlıyorum ev dumandan geçilmezdi. şimdiki hali çok seviyorum. herhangi bir misafir geldiğinde kim olursa olsun, dışarı ya da balkona çıkmasını rica ediyorlar. içki alkol vs evimize hiçbir şekilde girmiyor. bunu da seviyorum aslında. kötü alışkanlıkları sevmiyorum. herkesin dipdiri ve sağlıklı olmasını istiyorum. keşke bizimkiler de içmese ama içiyorlar. ne yapalım, kısmet.
    4 ... yikanmak istemeyen cocuk
  8. 8.
    Taşınmak istediğim evdir. Beni evlatlık alır mısınız? Çünkü ciğerlerim soldu bizim evdeki içilme seviyesinden.
    3 ... ruhsal enfeksiyon