bugün

bilimsel olarak da kanıtlanmış gerçektir. bu kadınları anlamak zor.
sigara lobisinin düşen satışları canlandırmak için ortaya attığı pazarlama palavralarındandır.
bayağı bir tahrik etmektedir. suratınıza tokadı yabıştırmak isteyecek kadar tahrik oluyorlar. pis kokuyor olm işte pis. içerken anlamıyorsun ama bırakırsan "ulan bunca sene ben de böyle kokarca gibi gezmişim piiiii" diyorsun.
yok öyle bir gerçek.
Tahrik olan bayan da bayan olsa keşke.
Leş koku seven pis bir kadındır.
Tam aksidir.
Direk midem ile irtibat halindeler. Mide bulandırıyor da.

Hangi tarumar beyinli bulmuş bu gerçeği?
hafif sigara kokusu ile kaliteli parfüm kokusunun birleşimi için geçerli önermedir.
peki kadınların bundan haberi var mı? diye sorası geliyor insanın.
Gerçek değildir.
Kadin degilim. Ama su kadarini soyleyebilirim.
Yok öyle bişey.
Tecrubeyle sabittir.
kadınlara sormak lazım.

ama bence sigara kokusu değil, karşısındaki adamdan etkilenişi tahrik ediyordur. etkilenme burada kilit nokta. kadınlar etkilenmedikleri adamlar ne yaparsa yapsın onlardan tahrik olmalarını bırakın onlara göz ucuyla dahi bakmazlar. etkilendikleri adamların ise hiçbir şey yapmalarına gerek yoktur.
En büyük yalanlar listesinde 1.sırada olması lazım yoksa endüstri meslek lisesinde'ki her kekonun kolunda bir kız olurdu.
ağzı protein tozuyla karışık süt kokan bebelerin kabul etmek istemediği gerçektir.
Ağzı kül tablası gibi kokan adamdan hayvanlar bile kaçar.
zannettmem. Ben bile sigara içmeme rağmen başkasının sigara kokusundan zaman zaman rahatsız olurum.
16 yaşında bir ergenin iddia edebileceği bir gerçek olabilir.
Ben bile kendimden tiksiniyorum yeri geldiğinde. Ve hiç bir kadının bu halimden hoşlandığını görmedim dostum. Sarhoş değilse tabii.
özellikle deri ceketin yada kot montun üzerine sinen sigara kokusunun, kadınların cinsel arzularını yüzde 30a kadar arttırdığı isveçli bilim adamları tarafından ispatlanmıştır.
Öylesine tahrik eder ki; eve adım atmak istediğin anda kapının önünde soyunmanı ve derhal banyoya girmeni ister. Artık O kokudan nasıl tahrik olmuşsa.
ahaha hiç sanmıyorum.
götünüzden element uydurmayın kardeşim.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibibikler)
Öğrendiğim gibi başlığa geldim.

görsel