bugün

lanet değil nalet olası koku çıkmıyor. %100 çözüm içme içirme.
bir avuç bok alın, ağzınızda yaydıra yaydıra çiğneyin. 4-5 dakia sonra yutun. sigara kokusu kısmen azalır.
%100 çözüm için sigara içmeyi bırakmaktır. tipik Türk aklı.
ortama daha keskin bir koku yayarak basarilabilinir.
(bkz: osuruk)
sigara mutfakta içilmişse çamaşır yumuşatıcısını bir kaba koyup ısıtmak. aynı zamanda bu yöntem balık pişirilen evde kokuyu giderme yöntentemi olarak da kullanılır.
naneli şeker ve sakız türevleri en etkili yöntemdir. (bkz: rocco) (bkz: mint)
gün içinde acı yiyip osurmakta kreatif bir çözümdür.
taze nane çiğnemek bu yöntemlerden biridir efendim .
içmemektir.
günde 3-4 paket içilmesi durumunda, bir süre sonra burun o kokuyu zaten almayacaktır..
mum yakmak bunlardan biridir.

ayrıca değerli kardeşlerim biliyorum çok zekisiniz, acayip mizahınız falan var. ama rica ediyorum artık, "sigara içmemek ehehehee" benzeri şeyler yazmayın. valla anladık, çok komiksiniz. yeter lan.
Kesinlikle ağza kolonya dökmenin ve ardından parfüm sıkmanın dahil olmadığı yöntemler. Evet ben biraz salaktım. Sonra da bıraktım zaten sigarayı ben bu işi beceremiyorum diye.
cekirdek, domates.
ağız için: maydonoz ve/veya fırçalamak.
eller için: kokulu herhangi bir el sabunu.
elbiseler için: parfüm.

fakat asıl mesele şu ki, sigaranın kokusu vücutta en çok saça siner. ve bir bayansanız o kokunun saçınızdan gitmesi en az 5-6 saat sürer, ne yaparsanız yapın nafiledir. eğer bir erkekseniz basitçe saçlarınızı yıkayabilirsiniz, bayanlar için pek pratik bir opsiyon değil.
kent switch için, kokmaz.
içmemek.
Kesin bir çözümü var o da sigara icmemek.
Camı açın veya camda sigara için + oda parfümü kullanın.
içen biri olarak söylüyorum ki içmemektir.
Benim bildiğim yöntem sirkedir. Kötü kokuyu çektiği söylenir. Acilen kokunun gitmesi için sirke havluya sürülür ve havlu odada aşağı yukarı sallandırılır. Bunun dışında bazı yerli firmaların sigara kokusu giderici oda parfümleri vardır ki eş zamanlı temizlik yapılmış gibi bir koku bırakır.
Çeşitli ağız kokuları için portakal yağı birebirdir. Sigaraya çare midir bilemem ama denemenizde fayda var. Saç bakım spreyleri var kokuları harika saça sinen sigara için kullanmayı deneyebilirsiniz.
sigara içmemek.
insanların genel uygulaması:üzerine parfüm sıkmak. Sonuç:sigara+parfüm birlikteliği daha da garip kokuyor. Liselerde hocaya yakalanmamak için yapılır. işe yaraması tartışılır.
Az önce yaptığım hede. Oda parfümü sıktım ama hayırlısı tabi.
Kesinlikle camı açıp temiz hava akışı sağlanmalı ve bimdeki lavanta kokulu oda parfumünden 4 fıs sıkmak kesin çözümdür.