bugün

Bok, lağım, tezek

Hiçbiri sigaradan daha kötü kokamaz.

Bir insan isterse 100 paket sigara içsin beni alakadar etmez isterse sigara içerek gebertsin kendsiini

Ama toplum içinde bana o boktan bile daha kötü kokan sigara kokusunu koklatırsa ben onu orda herkesin içinde rezil ederim. içiyorsan iç beni ilgilendirmez o kokuyu bi şekilde gidereceksin artık yanında tişört mü taşırsın ne yaparsan yap ben rezil ederim adamı. Hatır matır yok bende kim olursa olsun o kokuyu bana dayatanı rezil rüsva ederim.
sigara kullanan birinin kesinlikle almadığı, sigara kullanmayan birine de dünyanın en iğrenç kokusu gibi gelendir. Kullanan biri olarak gerçekten almadığıma yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
nefret ettiğim kokudur. kusma hissi uyandırır.
Bakın ey sigara içenler

Yeryüzünde bundan daha kötü bir koku yok emin olun, buna bir çözüm bulun yoksa insanların size sanki bok kokusu koklamış gibi tiksinerek bakmasına gücenmeyin.

Mesela o merete dokunuyorsunuz ya hani parmaklarınıza bulaşıyor ya sonra o parmağınızdaki koku nereye değerseniz değin oraya bulaşıyor o iğrenç şeyin kokusu.
içen içmeyen herkese kötü gelir ama için arkadaşlar hala içer. Hayatınızın kontrolünü elinize alın arkadaşlar. Sigara içersiniz, içki içersiniz, spor yapmazsınız, unu şekeri gömersiniz. Yahu biri sizi zorlamadan neden doğru bir şey yapamıyorsunuz?
çok sevdiğim bir koku. allah sigarayı bulanlardan razı olsun.
Kokusundan nefret edenlerin içmeye başladıktan sonra u dönüşü yapması çok rastlanan bir durumdur. Gülünecek acınacak haller bunlar.
beni değil de çevremdeki insanların benden gelen sigara kokusundan rahatsız olduklarına çok şahit oldum.