bugün

içilen sigaraya göre pişman ettiğide zevk verdiğide görülmüştür.
Winston Light içiniz koku falan olmuyor oluyorsa da ben almıyorum.
elinize kahve telvesi süreceğinize içmeyin daha iyi. bırakın koksun. ne olacak?
Filitreye takıp içilmesi gerekir içilecekse.
genellikle sigarayı tuttuğunuz baş parmak ve işaret parmağınızdaki kokudur.
öyle güzel bir kokudur ki sigara içmesem bile dönüp dönüp koklarım izmaritin biraktigi o muthis kokuyu.
sigara içmiyorum diyen birini bile teşhis edebilme yöntemi olan kokudur. sakız çiğneyebilir. parfüme bürünebilir. ama elinden o koku çıkmaz.
(bkz: zevk ALINAN ufak sapıklıklar) kulvarında yarışabilecek kokudur.
Asansöre bindiniz ailenizin yada sevgilinizin yanına gidiyorsunuz yapmanız gerekenler önce naneli sakız ağızdaki kokuyu alana çiğnenir ardından işaret ve orta parmakla tutmak suretiyle nane aroması parmak uçlarına nüfuz ettirilir.daha sonra sakız asansör boşluğuna atılır şekerden dolayı yapış yapış hale gelen parmaklar tükürükle temizlenir.artık sevgilinizle öpüşebilir ailenizle kucaklaşabilirsiniz.(not: 5 kat ve üstü asansör kullanımları için geçerlidir.)
Parmaklarınıza "hoh" yapınca aroması yoğunlaşan, Sigara istenen fakat içilemeyen anlarda kurtaran, içene güzel, kokudur.
Pril ile geçen kokudur. Prille yıka prille
sigara içmemek için en önemli sebeplerden biridir.

öğğğğğğğğ.
dersten önce sigara içtiyseniz sıkıcı olan ders boyu gelen sigara içme isteğinizi bastıracak olan kokudur.
iğrenç tek kelimeyle iğrenç.
kokuyu bi sekilde yok edebildigin fakat tirnaktaki sariligi yok edememe krizidir.
Küçük bir çocukken babamla özleştirdigim kokudur. Uzeri hep sigara kokardı; elleri, ceketi... O beni severken hep bu kokuyu alırdım. Onun parfumunun bu koku oldugunu dusunurdum.
Sigara içmeyenlerin bilmediği ve iplemediği kokudur.
Sararan tırnakların kokusu, ciğeri hiç sorma.
sigara içmek için can atarken bir anda akla gelen ve "acaba içsem mi?" diye düşündüren durum.
en sevdiğim kokulardan birisidir. bir diğeri ise; sigara içtikten sonra genizde kalan acı tat.
Hani şu parklardaki süs çamlarının otlarından bir tutamı elinize 1 2 sn sürtmek suretiyle elinizdeki o koku keskin bir nane kokusuna dönüşür.
Acikcasi umrumda olmayan, ona ragmen icmeye devam ettigim koku..