bugün

sallama bir tespittir. kendimi övmüşüm gibi olacak ama başta kimseyi tanımadığım 100 kişilik neredeyse herkesin sigara içtiği bir grupta, daha sonra aranan adam olmamla bu tezinizi çürütmüş oluyorum. çevrenizdeki sigara içmeyen insanları bilmem de kendimi tanırım. bu arada içmek istesem ailemin yanında içki ve sigara içebilirim. yani aile baskım da yok. neyseki lisede millete özenip başlamadım, pişman değilim hatta yaptığım az sayıda doğrulardan biridir.
kısmen doğru bir önermedir. sigara içen insanlar genellikle zengin olurlar ve sevgilileri olur. bu ikisi de sıkıcı bir hayatı ortadan kaldırır.
Yanlış bir önermedir. Sigarayı eglenceli bulmadığım icin iÇmiyorum. Lezzeti yok aroma olmayınca sıkıcı geliyor. Bir nargile degil.
sigara içtiği için kendisini komik , eğlenceli ve cool sanan gerizekalı ergenin sikim sonik düşünceleri ile başlık açması.

kendileri maldır efem , sigara içmeyi bir makam bir rütbe gibi görür kendilerinden bir bok olmaz efem.

not:sigara içiyorum.
yanlış bir önermedir. Sigara insanın kişiliğini belli eden bir etken değildir. zira sigara içenlerin hepsi süper vakit geçirilen , gırgır muhabbet sahibi kişiler değildirler. Ne sigara içenler göldüm mallıkta sınır tanımıyorlar. Bir genelleme yapılacak ise "sigara içenlerin leş gibi kokuyor oluşu" şeklinde yapılabilinir.
neredeyse hepsi için geçerlidir. sigara görünce prezervatif görmüş bim kasiyeri gibi kıl kıl bakarlar. ha bazıları bizin yanımızda pasif pasif zehirlenir o babayiğitleri tenzih ediyorum. "yakabilirsin kardeşim sorun değilci"ler canınızı yerim.
Sigara içmek yerine sıkıcı ve kıl tip olmaya (hâlbuki insandan insana değişir tavırlar) razıyım. En azından enayi değiliz.
amınakoyayım eskiden içmeyenler içenlere bok atardı şimdi tam tersi oldu. içmeyenler olarak azınlık olduk.
için olm bok için bize ne? ama çok fazla rahatsız olan adama da bir saygı gösterin yav.

sigara içenlerin büyük bir bölümünün ortam için içtiğini gösterir.
dogru onerme.
Sigara içenlerin fikridir.
Liseli sanırım arkadaşlar. Çünkü tam olarak liseli bir kafa yapısının sözleri. Yeni mi başladınız sigaraya gençler?
genellemedir. astımım var, sigara içen bir insan değilim ama tatlı bir insanım.

görsel
genelleme yaparak hepsini aynı kategoriye sokmamakla birlikte, doğru lan!
rahmetlik babam, "sigara bile içmiyor ki, sigara dostluğu olsun, o adamdan ne olur?" derdi. gerçekten eskiler için bu geçerli olsa da bugün sağlık açısından sigara içmemek gerek!
sigara içmekten bıyıkları sararmış ve dişleri tuvalet taşına dönmüş emmiler geldi gözümün önüne.
Ergen başlığı.
görsel
Sigara içmiyorum sıkıcı hatta itici olduğumu söyleyenler var. Haricindekiler çevremden ayrılmaz.
sigara içmeyenler sıkıcı ve kıl tipler değildir ama sigara içenlere "nasıl içiyorsunuz bu zıkkımı ya?" diyenler sıkıcı ve kıl tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar