bugün

en asil duyguların insanıdır. sigara içmek marifet değildir. sigara içmek iradesizliktir.
not: sigara içiyorum.
siz siz olun başlamayın.
benimdir. kendimle guru duyuyorum.
sağlıklı insandır vesselam.
daha marijuana nedir bilmeyen insandır.
hayatımda kendimle gurur duyduğum 100 200 civarı şey var. bu da onlardan birisi işte.

illa tanım yapmam gerekirse, akciğer, gırtlak, ağız, dudak ve bilimum üst ve alt solunum yolları kanser hastalıkları riskini kafadan %20 civarında azaltan, yediğinin içtiğinin tadını noksansız alan, parasını dumana vermeyen, öpüştüğünde karşı tarafa kül tablası yalıyormuş hissi yaşatmayan kişidir.
boğazından dışkılamak zorunda olmayan kişidir.
adam gibi adamdır.
Arada ozenir sigara fosurdatanlara. Hele kiz arkadasi bile sigara iciyosa ben niye icmiyom amk deyip gaza gelebilir ve bi dal yakabilir. Ama hemen anlar sigaranin pismanlik oldugunu ve bi de buna para verenlerin aklini sikeyim der.
içen de ölüyor içmeyen de ölüyor. Bana hiç rahat huzurlu ölüm vızırtıları yapmayın. içen içsin içmeyen içmesin. sigara içmekle yada içmemekle adamlık olmaz.
saygı duyduğumdur.
sigara içmeyen kişidir . yanında sigara içen biri varsa rahatsız olacak kişidir . nokotin ihtiyacı olmayan ve günde bir sigaraya en az 6 tl vermeyen kişidir .
sigaranın derdi tasayı gidermediğini bilen, mantıklı, sağlıklı bireydir. takdir edilesidir.
kendisiyle gurur duyabilir çünkü ölmeyecek!
ders arasında, iş arasında, otobüs beklerken saçma bir boşluk yaşayan insandır. sigara kullanan herkes bu tip boşluklarda sigara içmeyi bir aktivite olarak yapabilirken benim gibi sigara içmeyenler yalnız ise boş boş ayakta dikilir. işin enteresan tarafı şahsen boş boş dikilme ve düşüncelere dalma muhabbetini seven biri olarak bundan rahatsızlık duymama rağmen, uzaktan bakınca bulunduğum halin saçma olduğunu düşünmemek elde değil..