bugün

Bağımlı olmaları.
koku. menfaat düşkünü, iradesiz.

ve bişey daha.

sigara içen insan ya çok zekidir, ya da aptalın teki. ortası yok.
zevk almaları.
orta okul lise yıllarında tamamen özentilikten doğmuştur. sigara içenlerin kendini pek sevdiklerini düşünmüyorum. bir insan kendine bile bile neden zarar vermek istesin ki. zevkine arada içilir orası ayrı.
Çayı da demli ve çok içerler.
sapsarı dişler.
sıçmalarıdır, evet hepsi sıçıyor arkadaşlar.
kimseye hesap vermeyecek olmaları. kokusundan çekinen varsa yanına gelmesin çokta tın diyecek olmaları.
gerizekalı olmak.
leş gibi kokmaları.
sosyal çevrelerinin geniş olması.
(bkz: ateş var mı bilader)
(bkz: kapı önü çay sigara sohbetleri)
Sari disler ve koku.
"izmariti yere atma pezevenk" diyen çok duyduğum (özellikle kızlar) ama sonra fight club izleyince "tyler durden çok cool" diye gezenlerin olduğu gerçeği.
sigara içmeleri.
çevrelerinde pasif içicilerin bulunması.
dişleri sararmış dişlerinde taş oluşmaya başlamıştır.
Sigara içiyor olmalarıdır, ha birde herkes cool görüneyim diye içmiyor bu mereti, bir gün sigara bulamayınca meczup oluyorum lan neyin coolluğundan bahsediyonuz, dudak tiryakisidir onlar kesin.
içmeyen insanlara göre daha sosyal olmalarıdır. sigara içen insanlar açık havada topluluk oluştururlar genelde fakülte önleri, teraslar, sigara içmeye ayrılan özel yerler gibi. Mutlaka aralarında da bir ateş alma muhabbeti olur. Başkasından çakmağını isteyemeyecek asosasosyallikte bir insan sigara içmez gözlemlediğim kadarıyla.
Kül tablası gibi kokmamız. maalesef...
Bıyıkları belli bir süre sonra değişik bir renk alıyor ellerinde tütün izleri oluyor ve ciğerden gelen bir öksürükleri var.
Kendilerini büyümüş ve tehlikeye atılmaya hazır bomba gibi hissetmeleri. Ama o iş öyle olmuyor.
kendilerine saygisi olmayan insanlar.
sigarayı bırakmayı sigaradan kurtulmak olarak düşünmezler aksine hayattan alacakları zevkin düşeceğini düşünürler. bakın ben sigara içmiyorum ne kaybediyorum. bırakmayın sigarayı, sigaradan kurtulun.
Para verip zehirlenmeleri.
ağız kokusudur.