bugün

kendi de sigara içiyorsa düşünüldüğü kadar kötü olmayan eylemdir.
sigara içen er kişi için sorun değildir.
Sigaranın faydaları var demek ki. Uludağın fırlamaya hazır ok gibi bekleyen tayfası bile yayları gevşettiğine göre gayet koruyucu bir etkisi var.
Olm sarkık inek memesine bile oyş oluyo yurdum abazanı amk.

bazıları hatunun dişindeki susamı bile alır Yalayarak.

Püü amk sizin ben.
gayet ateşlidir. sıgara dumanını ağzımıza üflerse inanılmaz şehvet olur.
Sigara içen kız +
Onu yemek için bekleyen ulu erkekleri. -

+canım öpmiyim, bak sigara içiyorum.

- ağzıma söndür*
belki de sağlıksız bir kadınla öpüşmektir.
ortalama güzellikte ki her hangi bir kadın sizi öpmeye kalksa havada kaparsınız. ne bu tripler. evet.
dünyanın en iğrenç şeyi amk.
ne tarafa kusuyoruz?

t: iğrenç bir eylem.
hoş değil tabi fakat seviyorsanız katlanıyorsunuz.
Ağızdan öpüşelli keyifli ancıklar yaşamaktır.
Ağzına bile veririm.
Ehhhh midem bulandı...
çok sakıncalı bir durum.
Soba borusuyla öpüş daha iyi.
Sigara içen, alkol kullanan kadın olsun erkek olsun öyle iğrenç öyle iğrenç kokuyorlar ki değil öpmek yan yana olmak en az 200 mt bile öte dursun.
Tiksindirmeyin kendinizi ...
Birinden hoşlansam bile sigara içtiğini gördüğüm anda soğuyacağım için benim için mümkün olmayandır.

Onun haricinde kim ne yapıyorsa yapsın. Beni ilgilendirmez.

Edit: Neden eksiliyorsunuz arkadaşım? Kendim kullanmıyorum, haliyle karşımdakinin de kullanmasını istemem ki ilişki kurmadığım biriyle o eylemi yapmam zaten.

Ben hayatımda sürekli kül tablası gibi kokacak, onu içmek için benimle kavga edecek birini istemiyorum.
Bu biraz sigara içen sevgili yapılır mı sorusu gibi bana göre ben içmiyorum ama içen kişiyede karışamam aq o yüzden bence bir sorun yok.
Ben hala bunu yaşadığım ilk anları dün gibi hatırlıyorum.

Hatta kendisine "Küllükle öpüşmek gibiydi." demiştim çünkü yaşıtlarımdan biraz geç yaşlarda sigaraya başlamıştım.

Meğerse hiç sigaraya başlamayacağımı düşündüğüm için kendisine de bırakması için söylediğim bir sözdü bu. Lol.
Afrodizyak etki yaratır.
biri de demiyor sigara içen erkekle öpüşmek . biri de demiyor cinsiyet meselesi değil. akıllanmazsınız.
iğrennç. düşünsenize nefes alamıyosunuz bir de öksürüyosunuz.

allah kahretsin.
Yarım at kemirmek.
Siktir lan öpüşecek kızı buldunuz da sigara içmeyenini arıyorsunuz öyle mi? Yeni 31 çektiniz sanırım.
güncel Önemli Başlıklar