bugün

öyle normal bir insandır. lise yıllarında sigara içen kız olarak yaftalanmıştır. kadın dayanışmasının ve eşitliğin öneminden dem vuran çok bilinçli öğretmenlerinden bir de kız olacaksın erkek olsan neyse gibi cümleler duymuştur.
kızıda, erkeğide iğrençtir.
sigara içen erkek kadar normaldir, erkekler kadınlar diye ayırdığınız her şey erkeklere olduğu kadar kadınlar için de normaldir.
kanımca sigara içen erkekten tek farkı cinsiyetidir.
Güzelse yakışır daha seksi yapar, cirkinse daha çirkin yapar.
amy winehouse'dan sonra hiçbir kadına yakıştıramıyorum :( niye öldün lan.
kesinlikle çekilmez olur.
ben sigara içmeyeceğim ,sigara içen kadınla evli olacağım
ağzı sigara kokacak onunla öpüşülmez insanın midesi bulanır .
şahsımda orta çaplı bir tiksinti oluşturacak hatun modelidir.
müthiş bir seksten sonra elinde sigara ile yanımda duruşu müthiş seksi oluyor yahu dediğim kadın.
Çükünüzde söndürsün izmariti.
Yeter be kadınları aşağıladıģınız.
benim için kadın değildir o saatten sonra. yanından kaçılması gereken zehir saçan bir virüstür.
annem içiyor ama iğrençte değil.
sigara içen erkek kadar iticidir.
genelde sesleri bmc kamyon gibi olur bunların.
Sigara içen erkekten farksızdır.
yanındaki, yöresindeki sigara içmeyen insanların tahammül sınırını zorlayan kadındır. ayrıca kötü kokar, çabuk yaşlanır. eğer şeyimde değil diyorsa içsindir, neticede özgür bir insandır.
vurduruyordur.
içinde olduğum insan topluluğudur. yok iticiymiş, yok ağzı kokuyormuş, yok seksi değilmiş... ulan armut sen sigara içince ağzın kokmuyo da biz içince mi kokuyo, seksi olayım diye başlamadım zaten sigaraya, iticiyimdir de umrumda değil. bundan 1 yıl öncesine kadar sigaradan nefret eden ben aylardır sigara içiyorum, sormazlar mı insana "neden başladın sigaraya ?" diye, ne seksi gözükmek gibi bi amaçla başladım, ne de başka bir nedenden, canım yandı, canım çok yandı efkarlandım bi sigara yaktım, sonra bir daha, sonra bir daha ve şimdi sürekli içiyorum, derdime derman olmuyor evet ama ben bu yüzden başladım ve iticiysem ya da ağzım kokuyorsa ya da seksi gözükmüyorsam da umrumda değil, sigarayı içene değil içirtene bakacaksın...
Parfüm yerine leş gibi sigara kokar.
içtiği sigaraya bağlıdır. samsun,tekel 2000 içenlerden uzak durulmalıdır.
22 yaş üstü ise sıkıntı değildir.
seksidir. Severim severiz. Bakmayın siz bu topluma cahil olum bunlar. Sigara içen kadına orospu demiş. heyhayt ya.
kısacık saçlıysa, üzerinde deri ceket varsa, boynunda dövme varsa ve zayıfsa hayatımın aşkıdır... sigarayı gözlerini kısarak içerse olay biter zaten...
edit:nerdesin aq kendimi bildim bileli tikilerle, latin dansçılarıyla, sikindirik çakma entellerle çıktım... bir senin gibisini bulamadım daha... beni gerizekalı kızların eline bıraktın gittin...
Sigara içen erkekten bir farkı olmayan kadındır.
kadın dediğin güven kokmali sigara nedir yani.
güncel Önemli Başlıklar