bugün

cok dogru bir tespittir. boyle keskin, boyle pis bir koku ancak sigara icen birisinde olabilir.
neresini kokladığına bakan bir tespittir.

not: niye kokluyon hem.

not 2: tazı mısın a.q. ava mı çıktın

not 3: hayır, güzel koksam nolacak yani? hayvanım ben. gidip köpeğini kokluyon mu?

(bkz: yaran başlıklar)*
kültablasında söndürülmüş bir sigaradan odaya yayılan koku misali igrençtir içmeyen insanlar için.
sigara içen insanların iğrenç kokmasına laf edip, parmağını taşağına sürdükten sonra koklayan insanın laflarıdır. ikiside iğrençtir.
çok doğru bir tesbittir,iğrenç değil daha da beter kokmaktadır.
Sigara içen insanların da farkında olduğu bir gerçektir.
(bkz: Beni böyle sev)*
koku, sadece giyisilerde ve ağızda olur. kendini bilen bir içici, gerekli önlemleri alırsa etrafına bu kötü kokuyu yaymaz. ayrıca, sigara içen biri, kendiyle samimi olmayan hiç kimseyle muhabbete girmez. çünkü, bilir ki kendisini sadece kendiyle içli dışlı olan insanlar anlar ve çeker. sevgili için ise asla sorun olmaz. çünkü, sigara tende koku yaratmaz. bence kokan insanların hepsi önce eteklerindeki ve koltuk altındaki kılları kesmelidir. gerçek koku budur işte.
(bkz: taşşağı olan insanların taşşak kokması)
derste vs. yakınında oturulmamasına sebeptir. enazından iğrenç koktuğunu anladıktan sonra hata tekrarlanmamalıdır.
engelenemez durum.
kokusunu aldıkça bok için anuagyim dedirtir insana. hadi malsın içiyon sigarayı ulan bre dallama bi parfum taşı bari yanında da sık götüne başına. ceza olarak önce taşa oturulup motor bozulduktan sonra burnuna osurulmalıdır bu kişilerin.
sigara içen bünyelerin kendilerinden tiksinme sebebidir. lanet olsundur. *
herkes sigara içse farkedilmeyecektir ve bu kişide sıradan kokacaktır*
(bkz: beğenmiyorsan siktir git)
iğrenç ötesidir. sigara içenler cidden iğrençsiniz.
Mide kaldırır, kustururlar. Rezil insanlardır. Bide üstünüze nefes verirler, bayılırsınız.
içiyorsak sebebi var dedirtir.
iğrenç kokmaktan da ziyade böyle pis pis dolaşırlar etrafta tokalaşamazsın yaklaşarak konuşmaya kalksa tiksinirsin elleri nasırlı gibi bir hal alır bir süre sonra kısacası pis bir durumdur.
suratına işenmeyecek insan tipleridir. bir ter kokan insanın yanında bile esameleri okunamayacak kadar leş kokulara sahip, iradesiz iğrenç sigara içen insan kokmasıdır.
toplu taşımalarda hayat karartan durumdur.günlerce aylarca kahvede oturan şahıslar resmen yürüyen küllük gibi kokuyorlar.
son derece tiksinme uyandıran itici durumdur, ben de onlardan biriyken nihayet kurtuldum. bir de sabah kalktığında ağzının içinde oluşan kanalizasyon pisliğini temizlemek uzun sürmektedir.

buradan sigaraya başlamayı düşünen ergenlere verilmesi gereken bir mesaj vardır o da şu ki 'sigara bir fırt ile başlar sonrasında geri dönülmeyen bir yola girmişsiniz demektir.'

edit: lanet olsun ki yeniden başladım.
katıldığım önermedir. ortamı terkettirebilen kokulardandır.
Sigara içmediği halde iğrenç kokan insanların yanında öpüp başa konulasıdır.
Sigara içmeyen insan düşüncesidir. Bizde keyfimizden içmiyoruz herhalde. Sigara için iğrenç kokuyu yok edin. Çaktım sloganı harun abi.
Bokumun daha güzel koktuğunu hatırlatan gerçektir.
güncel Önemli Başlıklar