bugün

Biraz dişleri sararsa da ekonomiye katkılı insandır.
Bağımlıdır.

görsel
Sonunda çok pis geberecez.
Üzgünüm fakat iradesizdir. Kendileride bunu kabullenirlerse bırakmak istediklerinde daha kararlı olacaklardır.
Not: bende iradesizdim 3-4 yıl içtim fakat tak diye bıraktım. Kolay olmadı arkadaşlar emin olun. fakat insan isterse her şeyi yapabiliyor. Gerekli iradeyi içinizde bulmanız gerekiyor sadece.
Kafanızı çevirdiginiz her yerde görebileceginiz sıradan insanlardır.Her ne kadar son zamanlarda bir kesim tarafından dışlanmak istesenselerde günümüz dahilinde pek işe yaradıgı söylenemez.bu insanlar babamızdır annemizdir sevgilimizdir ve burda atıp tutanlar gerçekte ıyyggg igrenç kokuyosun diyemezler.
Leştir
Birde sabun falan yapar güya organik yaşam hasretiyle yanıp tutuştuğunu yazar.peh
kesinlikle bir çomardır. çünkü kendisine zararlı olan bir şeyi bir insan defalarca yapmaz. Ortadoğu'nun çomarları ancak böyle bir hatayı yapar.
(bkz: pekii madem)
bırakmaya çalışanların aşırı sinirli hallerini çekeceğime içmesini yeğlerim. kokusuna da, dumanına da katlanırım.
Leş gibi kokan insanlardır. içmeyenin yanında durduklarında çekilmez oluyorlar. Hem de sağlıklarından oluyorlar.
anlık ben.

içeri girerken kolonya dökünüyorum. limon dumandan keskindir.
Hayatının bir bölümünde ciddi sıkıntılar yaşamayı garantileyen insandır. Aklı başında bir insan olarak bu sıkıntıları yaşamış insanları dinlemeli ve "ben de yaşayarak görürüm" demeden bırakmalıdır. Sigara içmeyenleri içten içe ezik gibi görüyorsanız, hoşlandığınız kişiler genellikle sigara içiyorsa, sigaraya teselli dost most gibi yakıştırmalar yapıyorsanız önce bunlardan kurtulun. Böylelikle bırakmak çok kolaylaşıyor.
sigara içmeyen insanla öpüşünce küllük yalamış gibi hissettiriyormuş.
Ülkede ot yasal olsa kimsenin içmeyeceği buluş.
Kendisine saygısı olmayan ikinci sınıf insandır.
Hayatın zorluklarıyla mücadele eden insandır. Evet.
ağız bakımını kesinlikle ihmal etmemesi gereken insandır. diş fırçalama, gargara, sakız, nane çiğneme, ağız spreyi veya hepsini birden uygulamalıdır.
Bak ey insan sigara içiyor olabilirsin

Ama o iğrenç üstüne sinmiş kokunu başkaları koklamak zorunda değil sosyal ortamda bundan rahatsız olan birisi seni kötü kokun yüzünden rencide etme hakkına sahip bence.
içiyorsan o berbat kokuyu kimse koklamak zorunda değil.
içkiye mantık bulabiliyorum ama sigara neden içer bir insan işte orda mahvoluyorum.
Deme oyle ya,(
çok tatlıdır.
Sigara içmeden önceki hayatımda yeterince hastanede yattım zaten. Bence o kotayı doldurmuşumdur artık.
sigara içmek için para veren sonra da sigaranın zararından kurtulmak için daha fazla para veren bana göre zavallı insan.
sene 2023 olacak hala sigara içen insanlar var.
kapalı alanda tüketmediği ya da başkasının suratına duman üflemediği sürece sigara içme alışkanlığına sahip, normal biridir.