bugün

Komiklerdir. Kokusunu sevenler var o da ayrı bise. Manyak mısınız lan.
Kendileri de sigara icen kizlardir. Aksi takdirde sorun olacaktir.
muhtemelen ergen kızlardır.ergenlik dönemindeki yetişkin gibi davranma veya yetişkinliğe özenmek ile alakalı olabilir.
çocukmuyum ben yaa lafını sıklıkça söyleyen kızlardır.
sevgilisi sigara içiyorsa bir süre sonra sevmeye başlamaları gerekir. zorunlu bir durumdur kızmayınız *
elleri güzelse haklı olan kızlardır. o güzel elleriyle tuttuğu sigaranın dumanını yüzüne üflüyorsa insanın kalbini durdurur. * *
Kezbandır. Sigara içmeyi bok sanan kızlardır.
Yavaş sigara içmesini bilen , dişleri ve dudakları güzel olan , sigarayı nasıl üfleyeceğini tutacağını bilen ve sigara ağzında iken Ağzının kenarı ile gülmeyi becerebilen erkeklere denk gelmiş kızlardır.

görsel

bazen güler ya böyle
bir elinde sigara...

edit : sigara kullanmıyorum. Sigara bir kıza yakışmaz zaten. Ama hatun sigara içmiyor diye erkeğinin sigarasına da laf edemez.
Öyle siparişle hoşlanılmıyor pek.
Kendisi de gunde 2 paket sigara icen kizdir.
Bir gram aklı olmayan kızlardır.
250 gr. amı olmayan kızlardır.
iğrenç kokan erkek seven kızdır. ben değilim.
olmayan kızlardır. çünkü sigara içen adam içerden çürüktür. hele belli bir süreden beri sigara içiyorsa eğer merdiven çıkarken bile hemencecik nefesi kesilmeye, dişleri sararmaya, ağzı kokmaya ve hırıltılı öksürmeye başlayacaktır.

ayrıca söylemek istemezdim ama sigara içen adamın seks performansı pek kızlar için iç açıcı olmayabilir. sigara içmeyen sağlıklı ve zinde erkek kadınına orgazm üzerine orgazm yaşatabilecekken sigara içen adam daha ikinci dakkada nefes nefese kalacak ve kadınını tatmin edemeyecektir. bu nedenle sigara içen erkek karizması falan fostur. sağlıklı, sporcu ve yapılı erkek dururken sigara içen erkeğin esamesi bile okunmaz.
Kendisi de iciyordur muhtemelen ama yine de hoslanmasi icin bir sebep degildir. Yada liseye falan gidiyordur. Zira akli basinda bir kiz sirf sigara ictigi icin bir erkekten hoslanmaz.
erkeklerin, kızları tavlamak için şebek haline düştüğü durumlardan bir tanesi.
sorunlu kızdır. sigara içen biri olarak yazıyorum, anlık güzel gelebilir o da dizi/filmlerden dolayı. yıllarca sigara içen kişinin ne yanında oturulur ne de muhabbet edilir, dişler-tırnaklar-dili ne varsa sapsarı, çürümüş diş etleri vs. düşünün ne kadar karizmatik diy mi? lisede, üniv. karizma gelir fakat o zaman yeni başlamıştır daha taze gelindir, 3-5 yıl sonra bakın bir de, ağzı yüzü boka batmış çocuk gibi olunur.
uygun bir tamlamayla ergen bir kezbandır.
Ergen kızlardır.
Sigara içmeyen kızlar da bazı erkeklerin sigara içişini beğenebilir. Çoğu mankenin ve oyuncunun sigara içtiğini düşünürsek bu çok doğal bir şey. En yakın arkadaşım da sigara içmediği halde güzel sigara içen erkekleri çekici buluyor. Ayrıca sigara içenlerin çoğunun dişi sarı değil. Sigara içiyor derken günde bir paket içtiğini kastetmiyor o yüzden aşırı sigara kokacağı bence çok genel bir yargı. Dikkat ettiğim kadarıyla çoğu erkek sigara içiyor ve yarısının da sevgilisi var yani sigara içmek o kadar da garip görülen, iğrenilen bir durum değil.
Yalan değil bu düşünce yüzünden başladım.
içmeye bilene yakışır. Bu kadar net. Gayet cool.
Sigara içen erkekleri çekici bulan kızlardır. Ee, haksız sayılmazlar.

görsel

görsel

görsel

görsel
Sarı diş ve kokan ağız seven kızlardır . Bunu yazarken bile tiksindim .
Alain delon. Her daim sigarası elinde idi.

https://www.google.co.th/...Q&biw=360&bih=615
güncel Önemli Başlıklar