bugün

Kullanmayan biri olarak kokusundan başım ağrır ve midem bulanır açıkçası. içen kişiler, içenlerle kendi alanlarında çevresindekileri rahatsız etmeden ne yapıyorsa yapsın bir şey diyemem.
Ama eşim olacak kişinin ne sigara ne de alkol kullanmasını istemem. Kullanıyorsa ve bırakabilecek iradesi varsa tamam ama çoğunluğu "amaan ben istesem bırakırım yaa ama istemiyorum" kafasıyla iradesiz olduğunu belli ediyor. Bu yüzden en baştan kullanmamış biri daha iyi olur.
Evlenecek biri değilim de, yanimdaki kadınla beraber tüttüremiyorsak olmasa da olur. Muhtemel popülerizm yeşilaycısı, alkol düşmanı da bir tiptir. Ulu Tengri korusun bunlardan bizi!
gecenin bir vakti sigarasız kalma sıkıntısını önemli ölçüde giderecek bir eylemdir. sigara kullanmak pis olmak ile eşdeğer bir eylem değildir. sevişmeden, yatmadan önce kişisel temizliğinizi yaparsanız partnerinize sıkıntı yaratmazsınız.
taraflardan biri içmiyorsa, neden olacağı cinsel tatminsizlik sorunu ile naşıl baş edileceği, nikah masasına oturmadan önce denenerek bulunmalıdır.
Nasıl yapıyorsunuz bunu hiç bilmiyorum.

Ya ben yanımda içen insanın üstünde kusmak istiyorum, kokusu leş gibi üstüme siniyor. siz onunla öpüşüyorsunuz, sevişiyorsunuz... Vs.

Ne midesizsiniz mk.
Evleneceği kadın hanım ağa olursa eğer. Mentol manyağı yapar beyefendiyi.
Ayaklı kül tablasıyla evlenmek gibi bir durumdur. Değil evlenmek birlikte yaşamak bile içmeyen biri için zor olan durumdur.
Gidin damardan eroin alanla evlenin o zaman, bir şeyi de beğenmiyorsunuz.
sigara içenin içenle evlenmesinde bence bir sakınca yok. ancak sigara içmeyen biri olarak asla yapmayacağımdır.
-Sanki kül tabağı ile opusuyorum.
-Ay ne pis koku bu
-içme şu zikkimı

Falan klişeler klişeler... öf be.. evlenmeyin olum o zaman.
fabrika bacasıyla evlenmek gibidir.

hele ikisi de içiyorsa kaçın o evden
evlenilecek kişi leş gibi kokar.
Sigara içmek kadar büyük bir mallıktır.