bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çevremizde sigara içen ve sigara içmeyenleri karşılaştırdığımızda kolaylıkla varacağımız yargıdır. aksini bu gözlemin içinde bulunan kimse söyleyemez.
    3 -16 ... cok konu var ve konulu severim
  2. 2.
    garanti bankası'nda genelde yalamalık hatunların çalıştığı kadar doğru bir tespittir. sigara içmeyen insanlar aynı zamanda türkçe gönüllüsü olur. lisede dostları dumanaltı evlerde korku filmi izleyip meme şüpürdetirken bunlar sonbahar resmi çizmiştir. berbat bir yaşam. rezil bir hayat.
    6 -4 ... slife4r
  3. 3.
    tescillenmiş ve onaylanmış bir gerçektir. ben 24 yaşıma kadar kullanmadım sigarayı. ulan sonra düşündüm, sigara yok içki yok seks yok. anasını bellerim lan böyle dünyanın 3 5 yıl fazla yaşayacağım diye bu kadar kasmaya ne gerek var. atın ölümü arpadan olsun aga battı balık yan gider.
    4 -3 ... dis guclerin oyunu
  4. 4.
    kendi yaptigi hatayi baskalari yapmiyor diye karalama amacli yapilmis bir olaydir. sigara ile kisiligin alakasi yoktur. sigara ile vucuda verilen zararin alakasi coktur.
    4 -2 ... icini oldugu gibi doken adam
  5. 5.
    rivayet odur ki elinde sigarasıyla bir halt yediğini düşünen tipler daha çoktur.
    4 ... aberna
  6. 6.
    gelecekte en iyi ihtimalle koah'dan nefes alamayacak kötü ihtimalle de akciğer kanserinden kıvranacak tipler olmasından iyidir.
    3 ... manetto
  7. 7.
    kendimden bilerek tasdik ediyorum ki; sıkıcı puştun tekiyim. bir de bu sıkıcılıkla daha çok yaşayacağım ya, hay götüne koyayım böyle hayatın.
    2 ... hondureno
  8. 8.
    beni tanımayan yazar söylemi*.
    1 -1 ... declencheur
  9. 9.
    henüz benimle tanışma, konuşma fırsatı bulmamış yazar şeysi.
    ... ventiabdi
  10. 10.
    bir de herhangi biryerde oturmuş sigara içerken gelip yanına çöken, biraz bekleyip kıvrandıktan sonra '' ben bu mereti otuz sene içtim, hiçbir faydasını görmedim, bıraktım rahatladım '' gibi şeyler söyleyen sonradan kıl olmuş tipler vardır. bunlara '' sen zaten sigarayı haketmiyormuşsun menfaatçi pezevenk, faydasını görmemişmiş'' demek gerekir ama sigara içenler saygılı insanlar oldukları için sabreder sesini çıkarmazlar.
    ... korsikali zorba