1. 1.
    övünmek hakkıdır, devam etsindir. bu pisliğe bulaşmamak ne güzel bir şeydir. hele bir süre içtikten sonra bırakanlar ne güzel insanlardır. iradelerine helal olsundur.

bir de darısı başımadır. sigaranın allah belasını versin.
    5 ... kedisever satanist v2
  2. 2.
    sağlığı bedeninde parası da cebinde kalan insandır. bunun yanı sıra kendi kendisini saç tıraşı etmesi ile övünenleri de var mıdır bilinmez. varsa eğer hakkıdır. berbere harcayacağı para cebinde kalır çünkü. her seferinde 30 tl'ye tıraş olacağına tek seferde 50 tl'ye saç kesme makinesi alır ömür boyu tıraşını olur.
    -3 ... anonim hesap
  3. 3.
    Benimdir.
    Benim ceylan gibi ciğerlerimle, katran dolu ciğer bir mi şimdi allasen.
    4 -1 ... eleia
  4. 4.
    içmekle övünen Benimdir. 22 yıldır içiyorum. Marlboro kırmızıyla başladım şimdi parliament 7 senedir. içmeyen içmesin. Bize de karışmasın.
    1 -2 ... oberst
  5. 5.
    Bu övünülecek bir şey evet.
    5 ... frekans
  6. 6.
    Kendi vücudum üzerinde karar verme noktasında iktidarın istediğini yaptım diyen insandır.

Sigara içmenin zevkini yaşamaz ama parası yokken içemiyorken sigarasızlığın yaşlanırken sağlığın apayrı bozulmasının acısını da çekmez.

Biri +10 + (-10) diğeri 0+0.

Netice ise 0'a sıfır.
    -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
  7. 7.
    Benim bu insan.

Ne çevreme, ne doğaya ne de kendime zarar vermemekle gurur duyuyorum.
    4 ... pure purple violet
  8. 8.
    sigara içmekle övünen insan‘dan yüzlerce kat daha akıllıdır.
    6 ... sevinmek icin sevmedik
  9. 9.
    Lise 1 den beri sigara içerdim ama durumum öyleydi ki bazen günde bir paket giderdi bazen de haftalarca içmediğim olurdu hatta bir seferinde 5 ay kadar içmeyip yine başlamıştım canım istediğinde günde üç tekle idare ediyordum kendimi meşgul ettiğimde hiç icmesemde oluyordu bazen icmiyorken alkolün yanında tüketiyordum simdi dumansız 6. ayımdayım ama sigara içmek sigarayı bırakmak benim icin bir rekabet ya da yarış gibi degil baska konularda bu kadar iradeli degilim ama sigaraya karşı nasıl becerdiysem bir üstünlük saglamisim sadece istediğim zaman istediğim kadar içiyorum.
    ... antimilitanist
  10. 10.
    Bıraksında övünsün garibim. Buda öyle avutuyor demek kendini.
    -2 ... selinsupelin