1. 1.
  sık sigara içen bireylerin hem ağızlarının hem de giysilerinin iğrenç bir kokuya bürünmesidir. ayrıca bu kişilerin etrafındaki bireylerin de giysilerine duman sebebiyle bu pis koku bulaşır. giysiyi yıkamadan o koku çıkmaz.
  6 -8 ... abhartach lynch
 2. 2.
  kurtulması zor olan bir kokudur. öyle bir kimyasaldır ki bu, ne kadar parfüm sıkarsanız sıkın arkasında kalıntılarını bırakır.
  velhasıl kötü, ama katlanıyoruz.
  ... catstark
 3. 3.
  (bkz: çıplak sıçmayanların bok gibi kokması)*
  2 ... nobetci baykus
 4. 4.
  dogru bir önermedir efendim ne tepki alinirsa alinsin leş gibi koktuklari gerçegini degistiremezler.. dişleride saridir bunlarin.. kültablasi gibidir agizlari. esyalari kokar,saçlari kokar,cuzdan cantalari kokar,ustleri baslari,elleri kokar.. kokuyonuz valla!
  ... antihanzo
 5. 5.
  sigarayı bıraktıktan tam 1 hafta sonra anladığım doğru önermedir. o koku dünyanın en kötü kokusudur. ve asla kendiğinden çıkmaz. özellikle sabah uyanıldığı zaman gelen ağız kokusu intaar nedenidir.
  1 ... basketboy8
 6. 6.
  sigara içmediği halde ıslak köpek gibi kokanların bulunduğu memlekette laf-u güzaftır. kavede bile sigara içilemiyorken, içerde sigara, dışarda alkol içmek yasakken hala bu nefret niye?

  (bkz: kakası gül kokan yazarın tespiti)
  5 -3 ... fikrimfirarda
 7. 7.
  bir süre sonra ten kokusu haline gelir, rahatsız ediciliğini kaybeder.
  ... umtcn
 8. 8.
  kendilerine ve çevresindekilere saygısı olmayan insanlardır. kötü sevgili adaylarıdır. ama leş gibi kokanları genelde fosur fosur içenlerin arasından çıkar. limiti koymak, kişilerin iğrençliğini de ona göre değerlendirmek gerekmektedir.
  1 -1 ... jaheira
 9. 9.
  sigara içmeyenlerin kötü kokmadığı anlamına gelmemesidir.
  -1 ... gokgoz
 10. 10.
  sigara içmeyenlerin sigara içenlere anlatmaya çalıştığı ama sigara içenlerin anlamadığı durumdur.
  1 -1 ... lulufer