1. 1.
  sigara paketiyle olsun, jelatiniyle olsun oynamayı bıraktığında farkedilen fantastik davranışlar bütünüdür. aklıma ilk gelen, şeffaf jelatini delip, gayet masum olan bu varlığın bir adet şelaleye dönüştürülmesi yöntemi ile gözlenebilir.
  1 ... sanzelize canavari
 2. 2.
  sigarayı işkence aracı olarak kullanmaları ve karşılarındakinin vücudunda söndürmeleridir. bundan daha garibi gelmedi aklıma.
  ... bagdagul
 3. 3.
  camel kullananlarda, paketin üstündeki anlamsız (veya anlamlı ne bileyim) işaretlerden hayatın anlamını çözmeye çalışmak.
  ... mojorisin
 4. 4.
  bir tiryaki parasız kalsa sokaktan geçen birinden bir kuruş para bile isteyemez belki ama sigarasız kaldığında sokaktan geçen herhengi birinden dahi dilenci misali sigara isteyebilir.
  ... blacky
 5. 5.
  yeni başlayanlarda sigarayı filtreden yakmak.

  edit piaf: bana noob muamelesi çekmeyin sadece dalgınım, hem 10 yıldır içiyorum ben bu boku.
  1 ... kulaklara kacar oldum
 6. 6.
  samsun 216 kullanıcılarında gözlenebilen numaralardan kalite çıkarımı yapmak da bu kategoriye girer.
  ... sanzelize canavari
 7. 7.
  (bkz: kalemi icine cekme)
  1 -1 ... denizdvs
 8. 8.
  otobüse ya da herhangi bir şeye binerken arka arkaya sigaranın körüklenmesı devamında dumanın otobüsün içine salınması çok ilginç olsa gerek sanki bitiremediği sigaraya otobüste devam edecek eşşeoğlu.
  1 ... possessed
 9. 9.
  içeride içilmesi yasak olan kamu binalarında pencereden sarkıp "burası içerisi değil" diyerek ve bu slogana inanarak sigara içmek ama yakalandıklarında bunu inkar etmek.
  1 ... hfei2002
 10. 10.
  son kalan parasıyla yemek mi yeyim sigara mı alıyım diye düşünmek. gidip sigara almak.
  2 ... lathe