1. 1.
  sosyal paylaşım sitelerine sigara içerken fotoğrafını koyan kızlardır. rakı içen kızın fotoğraflarına rakı içen hatun candır şeklinde yorum yapan arkadaşlarımız, sigara içen kızın fotoğraflarının altına marla singer şeklinde yorum yaparlar. gene bu arkadaşlarımız ertesi gün içki masasında türk kızlarına bok atarlar yok götleri kalkık, yok şöyle yok böyle. e arkadaşım sen kız sigara içiyo diye ''marla singer'' yaparsan kızı, rakı içiyo diye de ''can'' yaparsan, e onunda haliyle götü kalkar. lütfen arkadaşlar yapmayın etmeyin.
  7 -2 ... hazircorbamakarna
 2. 2.
  normaldir. hepimiz en az bir kez bu tribe girdik kızlar, itiraf edelim.
  2 ... rilekstekirize
 3. 3.
  bir kısım hatuncukların arıza tiplere aşık olma eğiliminin ilk adımıdır bu olay. sigarayı yakarken başlıyor..tabi çakma marla'nın aşık olacağı arıza da, 3 tl'ye satılan iron maiden baskılı tişört giyen sikko tip oluyor. ama seks olayı var o süper.

  sigara içtiği anda "fuck the system" moduna yatay geçiş yapan bu güzelim memeleri hüpletmek için masada "v for vendatta izledin mi özge fikirler zart zurt" diyen bi solcu oluyor. sonra olaylar gelişip seks oluyor. seks iyidir velhasıl. al bak çük bu diyorsun falan. hoş.

  bu insanların "marjinal olma" arzusu bu kapasitedeyse, algı bu kadarsa yapacak bir şey yok. akışına bırakmalı. kendi kendine özüne dönüyor herkes zamanla. kendini marla singer sanan o kız 10 sene sonra balkonda çamaşır asıyor söylenerek. karmaşık işler. fak di sistım hatta.
  3 -1 ... slife4r
 4. 4.
  tumblr kullanıyodur.
  1 ... son 1 umut