1. 1.
  okuldan atılan çocuk sigara içmeyecek mi? ya da atılmasa diğer öğrenciler ondan etkilenip sigaraya mı başlayacak? belki ama zaten içinde varsa çocuğun kimse engel olamaz. okul sıraları boş kalır lan.
  amk sigaraya verilen milyonları konuşacağınıza akepenin sömürdüğü milyonları konuşun.
  1 -1 ... ulanseviyorumsenibe
 2. 2.
  böyle yasakçı, asmaya kesmeye, atmaya meraklı zihniyetler ile karşılaştıkça insanın sigaraya başlayası geliyor; sigarayı daha bir çekici gösteriyor. çocukların zihninde.

  ama yine de belirtmeli sigara kötüdür zararlıdır içmeyin. gerisi aklı başında olan insanların kendi sorumluluğundadır. *
  ... vinter is coming
 3. 3.
  eğitim vermek, seminer vermek, rehabilite hep para tabi. atın abi sigara içeni okuldan at melek gibi olur sonra o çocuk. hatta nargile mi içiyor tez kellesi vurula. bizi bu hale getiren hep bu kafalar oldu. nalet olsun.
  ... kadifedenhuylanangelin
 4. 4.
  kim atacak peki, şeklinde soru ile karşılanandır. sigara tiryakisi müdür mü, yoksa her teneffüsü, kapıda tüttürerek geçiren öğretmen mi? yoksa evde sigara dumanından yapay bir atmosfer oluşturan baba mı?
  2 ... gkhnvural
 5. 5.
  eğitimsiz gençlik sigarayı tamamen bırakacak mıdır yoksa daha fazla mı bağımlı olacaktırın analizi yapılmadan bir nefeslik öfkede güya çözülüveren sorundur.
  oysa bu, çözüm değil sorun yaratır. o gençleri bilinçlendirmek ve sonrasını ailelere bırakmak çözümlerden biridir.
  ... thelma