bugün

sigaranın verdiği zararı bilen, zeki, ağzın kültablası gibi kokmasından nefret eden, bir çok acı tatmasına rağmen sabrederek bir kere bile ağzına almamış erkek modelidir. **
Yanindada sigara içilmesinden haz etmeyen erkek.
normal olan erkektir..sigara içmek aslında cinsiyet farketmeksizin anormalliktir..kötü örnek olmaktır.
işte o benim. neden içeyim ki bu zıkkımı. insanı hem maddi hemde biyolojikmen çöküntüye çöküntüye uğratan bir maddeyi içmek akıl karı mıdır?
çok yakında olacağım erkektir. ama yakın uzakta olabilir.
en iyisini yapan erkektir.
sigara uzatıldığında ben kullanmıyorum deyip karşıdakinden hep aynı cevabı alan ve benimde içinde bulunduğum erkekler topluluğudur.ha cevabı unuttuk(en güzeli)
sayısı gittikçe azalan erkektir.
içi temiz , kapalı mekanlarda uzunca bir süre durabilen, otobüslerde bir sigara molası bile istemeyen yürekli bir birey .
sigara içen hatunun sevgilisiyse bu erkek cekilmez olabilir.
kendine güveni tamdır, özenti değildir, sağlıklıdır, temizdir, nadir bulunur kızlar tarafından çok sevilir.
en önemlisi özenti değildir. Sigaraya başlayanların %85 ya lise ya ünide başlamıştır sebebi ise ortamda geride kalmamaktır.
ama bilinçli kişi bunun bir eksiklik olmadığını bilir ve ona göre davranır.
sigaraya hiç başlamadım başlamam da.
sevgilinin kız arkadaşları yanında bazen dışlandığı olur bu kişinin. fakat yalnız kalındığında nedense sevgilide çekince yaratır, "ay ben şurada uzakta içeyim de yanına öyle geleyim" gibi tripler görülür. ilginçtir ama bir bakıma insanları anlamanın yollarındandır sigara içmemek. "vallaha en iyisini yapıyosun arkadaşım" gibisinden yapmacık yorumlara maruz kalınır. "e sen de içme o zaman arkadaşım" diye çıkışmaz haklı olsa da, gülümser ve yoluna devam eder.

içmemenin ötesinde nefret etmek ise bir hor görülme bir "hıh"lanma sebebidir. sağlığını düşünen insanı hor görmek de, insanın kendine en çok yakışan şeydir zaten.
gizli gaydir.
Yokluğu bilmez, paylaşmayı bilmez ama sağlıklıdır.
elektronik sigara içer.
içenlerin imrendiği erkekdir.
Adam gibi adamdır sağlıklıdır kondisyonu hep yerindedir.
kendim diye demiyorum zeki erkektir.
Bıraktı ise bir nevi kahraman, hiç içmediyse bilmediği olguyu her türlü eleştirip aşağılama potansiyeline sahip olan insandır.
arkadaşlarının gıptayla baktığı erkektir. *
işte o' na erkek denir.
sigara içmeyen dişiyle evlenmek ister.
sigara içmeyen erkek vardır ama denemeyen yoktur heralde.
Dizi karakterleri hepsi bu kategoriye girer. Çevresinde sigara içen erkekleri bırakması için ısrar eder sürekli. Ağzı, üstü başı izmarit gibi kokmaz. Denizde yüzerken tıkanmaz nefes nefese kalmaz. Dişleri sigara içenlere göre daha beyazdır. Bu zamana kadar hiç mi içmedin sorularına maruz kalan erkek. Özendiğim erkek modeli. Yakında olmak istediğim durumdur. inşallah başarırız.