bugün

+ içmeyin lan şu zıkkımı!
gidin bir kbb bölümüne, gırtlak kanseri olanları görün. yiyosa sonra bir daha için.
bok için...
şimdi bırakmak için vericem tavsiyeleri ama sonra kendimin içtiği aklıma gelicek durum..
-içiyorsun bari içine çekme. (anne tavsiyesi)
bir kere ictikten sonra bırakılmıyacagı ıcın hiç kasmayın icin anasını satıyım (bkz: bende yapıom gulusu)
Akciğer nakli denen şeyi keşfetsinler efendim tek dileğim budur. Yoksa işleri yaştır.
tatlandiricili yiyecek ya da iceceklerden sonra bir barduk su icilmeli ve bogaz temizlenmeli, aksi takdirde bogaz kanseri yapma olasiligi artar.

ayrica, (bkz: delikanli adam basladigi isi yarim barikmaz)
lütfen yanınızda biri varken o mereti içerken "rahatsız oluyo musunuz acaba?" diye kibarca sorun.çünkü düşüncesiz olduğunuz için diğer taraftan iyi niyetlere maruz kalmıyosunuz.(örneğin gayet "kabaca" zıkkımın kökünü iç yada boğazında kalsın inşallahhhh.amin.)
öneri no:x gidin intihar edin, boylece benim verdiğim vergiler sizin hastane masraflarınız ve sosyal haklarınızı odenmekte kullanılmasın
öneri no:x1 evden çıkmayın bizi zehirlemeyin
öneri no:x2 işi girmeyin de verimi düşürmeyin
öneri no:x3 insanları öpmeyin de miğde bulandırmayın
içme yavrum içme evladım.
her zaman sigaranızı değiştirmeyin öksürük yapıyor.
içerken zevk alın.. içmiş olmak için, sigara kriziniz tuttuğu için alelacele bir şekilde veya sokakta yürürken ya da köşe başlarında içmeyin.. gidin sakin bir yere oturun; kahvenizi, çayınızı, kolanızı aman artık canınız ne isterse onunla birlikte sakin sakin tadını çıkararak için..
bir an önce bırakmaları, zararları çok büyük!
sadece bir zararını söylemek yeterli olacaktır; gırtlak kanseri!...
tavsiyeler hep içenlerden geliyor zannedersem.ben bari kendimi kandırmayayım diye bu ankete katılmıyorum.
(bkz: güzel günlerini güzel geçirmeye bak)
sanıldıgının aksine her daim pozitif anlam içermek zorunda olmayan tavsiyelerdir..

"alayına inat,alayına isyan..için lan.."
akide şekeri.
tatlı yerken veya sonrasında da çok güzel gider.
bırak abi yazık günah şu bedenine.
şayet askerseniz cephanelikte içmeyin, ya da hiçbiyerde içmeyin askersiniz ya malum.
kendinizi zehirlemek için üzerine bir de para verdiğinizi düşünün ve a) devam edin b) bırakın.

not: eksileyen arkadaştan ricam, sen lütfen devam et e mi *
içme şunu aç karnına! (neden, yediğim yemek ciğerlerime mi gidiyo?)
tatlı yerken sigara içilmez! (tuzlu, ekşi, acı yeniyo ama?)
yatarken sigara içilmez, kalk! (bunun için sorulacak soru bile bulamıyorum!)
ha sigara içenlerin hiç işi gücü yoktu sizden tavsiye isteyecek, afedersiniz ama s*kime bile takmam içerim. vermeyin kardeşim tavsiye mavsiye.
buradan tüm sigara içenlere sesleniyorum intihar edin laaa *. daha kolay hem etrafınızdakileri de zehirlemezsiniz.