bugün

tek sebeple açıklanabileceğini düşünüyorum (bkz: murphy kanunları) .
içen kişi bilerek üflüyorsa ters bir durum söz konusudur.
soğuk hava gibi çeker dumanı.
Tek sebebi rüzgarin o yöne esmesidir az realist olun.
Işte bu benim. Sigaradan nasıl nefret ediyorum nasıl tiksiniyor um. Ve 500 mt uzaktaki duman yine bana geliyor. Burnum dumana hassas ondan sanırım.
zifirin çok yoğun olduğu ortamdan az yoğun olduğu ortama yayılmasıdır. bir çeşit götüzyondur. Sigara içen kişinin sigara içmeyen kişiye doğru dumanı üflemesi ise kolaylaştırılmış götüzyondur.
(bkz: benimdir o)
bu bir murphy kanunudur ve hep böyle olur.
Vallahi yeter. Hangi arkadaşım içse, hangi konumda olursam olayım doğrudan bana geliyor. Bu dangalakların ciğeri benden temizdir aw Allah kahretsin.
Beni zehirleyen orospu çocuğudur.
evet ya, dumanda böyle bir piçlik tespit edildi.
ortamda ben varsam öncelik benimdir.
rüzgar ters yöne doğru esse bile gerçekleşen hadisedir. bizim eski şirketteki ipneler arabada arkada içiyorlardı. nasıl oluyorsa arka camdan üfledikleri duman şoför koltuğunun camından içeri girip bana geliyordu. şimdi çalıştığım yerde kimseyi almıyorum arabaya kafam rahat. ofiste içmeye çalışanlarında üstüne kaynar su serpip kovalıyorum.
içen biri olarak benim de rahatsız olduğum bir konu.
Hatta dumanın geldiği kişi bir bayansa bunu yavsama fırsatı olarak görür isterseniz siz bu tarafa geçin diyerek jest yaparım. Ekmeğini yedim mi yedim ama tamamen iyi niyetimden kazandım ehe ğ.