1. 1.
  nesnenin hacmi ve ağırlığına göre değişkenlik gösterebilecek bir durumdur. nesnenin üzeri tuvalet kağıdıyla kapatılmak suretiyle işin içinden sıyrılmaya çalışılır. en son çare olarak utana sıkıla sevgiliye söylenir. alay konusu haline gelmek göze alınır. aslında nesnenin bir suçu yoktur ,sifondan az su geliyordur ama nafile.
  4 -5 ... efesim
 2. 2.
  misafirlikte yaşanması hoş olmayacak durumun meyvesidir.
  4 ... whitewind
 3. 3.
  (bkz: bir ölçü birimi olarak kol gibi)
  7 ... scarface
 4. 4.
  genellikle kol gibi olan ve tak parça halinde cıkan pınar salama benzeyen, rengi siyah olan kaka çeşidi. üşenmeyiniz elinizle parçalayıp sifonu cekiniz. arkanızdan küfür ettirmeyiniz...
  4 -2 ... tiftik kecisi
 5. 5.
  (bkz: kakaleyte)

  ertem şener mode: on *
  6 -1 ... free your mind
 6. 6.
  (bkz: bunu yapan kaka olamaz)
  2 -1 ... and oceans
 7. 7.
  şerefsiz kakadır, 2 kez sifon çektirir karizmayı çizdirir. hele de kız arkadaşın evinde ise... *
  1 -1 ... filleri kurtaran adam
 8. 8.
  baktınız ki olmuyor, kaka gitmiyor, o zaman artık tuvalette o kakayı alabileceğiniz ne varsa, mesela diş fırçası koyulan bardak olabilir yada çamaşır makinesi üzerinde duran içine sabun koyulan cam nesne, yani herhangi bir kap alınır, psikolojik olarak elini klozete daldırmaya hazırlanılır ve kaka klozetten alınıp, çöpe atılır, el en az beş kere yıkanır ve rahat bir nefes alınır. sonra da aklınıza gelince, bu kakayı almanıza yardımcı olan nesnenin evin halkı tarafından kullanıldığı, pis pis gülersiniz işte...
  6 -2 ... kebelekcun
 9. 9.
  bu gibi durumlarda alternatif cözüm olarak genelde kakanin üstüne bol tuvalet kagidi atilir ve durumdan azda olsa kurtulmaya calisilir.
  ... jeam
 10. 10.
  namı değer uçan boktur kendileri. yoğun bir winzip aktivesi sonucu sıkışan malzemenin içinde bazen hava kalır. malzeme içinde kalan hava haliyle suda batmaya karşı bir direnç gösterir ve kolay kolay batmaz. çözüm ise suyun hava kabarcıklarının yerini almasını beklemektir. aceleci olmayınız.
  ... no leaf clover