1. .
    sözlük'te yok! lan sankim gerçek hayatta var da sözlüğe taşıyamamışız..

yok efendim böyle bir insan.. varsa da kandırıyorlar bizi yok diye.. şu ana kadar yabancı basında da 'ünlü' olarak fişlenen kim türkiye yahut türki cumhuriyetlere ziyarette bulunduysa hep 'sıcak tavırlarıyla dikkat çekmiş'tir.. hep 'ününe ve parasına rağmen son derece mütevazi'dir.. hep 'son derece arkadaş canlısı, dilimizin komik fonetiğiyle bile taşak geçmedi'dir (azerbaycan bir türki cumhuriyet sayılır)..
    böyle gösteriyorlar bize yabancı ünlüleri..

lan bir kere de ''şımarıklıklarıyla tabiri caizse anamızı dikti'' densin arkadaş.. bir kere de ''adam öyle görgüsüz çıktı ki kanal sahibine bile bahşiş verdi 100 dölar, hatta yolda bi köpek kakası gördü de, onu da 100 avroluk banknotla aldı, sonra da <bak bunu yersen nah bu 100'lük senindir baba..> dedi, zorla asistanına yedirdi kakayı, 100 avroyu da vermedi, gözlerinin önünde yaktı..'' olsun.. hepsi mi tevazu sahibi bu meşhurların?

hazır milliyet'teyim, böyle bi haber çıkartıcam burdan.. yalan haberse yalan haber lan! daha önceki safsatalara saysınlar..
    dur adriana lima gelmiş geçenlerde, ona saydırayım yandaki editörün pc boş hazır..
    9 -2 ... rapper ninja
  2. .
    yoktur. varsa bile ülkemize gelen her ünlünün 'sıcak tavırlarıyla dikkat çektiği' her türlü basın organında söylenmekte, yazılmaktadır. aslında sıcak falan değildir çoğu.
    ... blackdoll
  3. .
    türkiye'ye asla gelmeyecek olan ünlüdür. adamlar buraya getirilmek için o kadar para alıyorlar ki onlar sıcak olmayacak da ben mi sıcak olacağım?

o kadar parayı bana verip zanzanziba'ya çağırsalar (öyle bi yer yoktu dimi lan? he bi de lütfen "seni niye çağırsınlar? sen nesin kii yaaa?" filan diye ezmeyin misal veriyorum. gerek yok böyle şeylere) bende sıcak tavırlarımla etrafta sevgi kelebeği gibi dolaşırdım. herkese öpücük atardım. hatta göbek dansı yapıp, milletin kucağına otururdum. (bu sonuncu abartı oldu)
    ... slywitch