bugün

bacaktır. gerisini yemem, günahtır.
an itibariyle facebook status mesajı şudur:

--spoiler--
bugün çukurcuma yolunda, iki masalı bir cafe'nin önünden geçerken biri seslendi; "sibel hanım bir dakikanızı alabilir miyim?" çantasını açtı, içinden hayat buysa ben yokum bu yolda'nın sadece 500 adet basılmış plaklarından birini ...çıkarttı. gıcır gıcır bir plak... "plağınızı benim için imzalar mısınız?" diye sordu... soyadını bilmediğim sevgili deniz, çook mutlu oldum.... teşekkürler:))devamı
--spoiler--
kendisine bakınca, insanın "Nereden, nereye..." diyesi geliyor gerçekten.
an itibariyle medya kralında olan şarkıcı. hümeyra'ya benziyor uzak çekimlerde şu anda üzerinde olan kıyafeti ve saçıyla. hümeyra'ya ayıp olur diye söylemek zor geldi fakat, elimde değil benziyor.
(bkz: müptezel)
yunanca şarkıları daha bi güzel söyleyen şahıs.
eurovision şarkı yarışmasında 'karşınız da süpırsıtar şatt beni' diye bir şarkı söylemiş şarkıcımızdır.
şuan okan bayülgen'e konuk olan sanatçı. dikkat ettim de dövmeleri yok olmuş. ayrıca nostalji söylüyor. hayırdır inşallah.
yıllar yılı sanatçı kimliğini oturtmayı bir türlü başaramamış, rockçı olmuş dövmeli dolaşmış, eurovision'a katılmış superstar gibi salak bi şarkı sıçmış, lordi birinci olduğu zaman nasıl olduğuna akıl sır erdirememiş kişidir. ve şimdi de eski şarkıları bok etmekle meşgul olmaktadır.

yaratıcılıktan yoksun olmayı anlarım da, yaradılanın içine sıçma be insan!!!
an itibariyle beni 70'lere küstüren şarkıcı. Taklit yapmayıp kendi yorumunu katmak aklına gelmemiş mi acaba?
dövmesini kapatmak için koluna yapılan makyaj çok kötü. düşünmeden dövme yapılmamasının ibretlik örneği.
itici bir kadınmış bu,onu fark ettim ben.hele canım şarkıları tekrar yorumlamaya çalışmasıyla kanalı değiştirmem bir olmuştur.
yaptığı salak gösterisini yapmak için okan bayülgene yüklü bir para ödediğini düşündüğüm kadın.
şu an televizyonun içine fırlayıp tırnaklarımı boğazına geçirip ses tellerini çıkarmak istediğim nadide kişi... peruğuyla beraber sesi değişen insan. çüş! öeh! destur!
(bkz: domates atılması gereken biri)
an itibariyle disko kralında tüm kariyerini çöpe atmakta, saçmalamaktadır. yazıktır.
şu an ne yapmaya çalıştığını anlamadığım tip. bu ses ne lan!
neden şarkıcılık için bu kadar direttiğini çözemediğim hatun. Olmuyorsa zorlama kardeşim. Ayrıca fiziği itibari ile manken olsaydı daha başarılı olurdu kanımca.
şu anda okan bayülgen'i seyreden sözlük yazarlarının adına entry girmesi muhtemel sanatçı.
(bkz: biri şunu sustursun)
bir türlü ilk çıktığı zamanlardaki popularitesini devam ettiremeyen şarkıcıdır. her yaptığıyla yanlış adımlar atıp yanlış ilerlemektedir. bir ara hamamda bir kliple, iyi olan şarkısıyla bir çıkış yapmıştı fakat sonradan rockçı sevgilisine uyum sağlayıp saçlarını filan kazıttırdı. bi kaç sene sonra bi baktık ki hiç alakası yok o haliyle.. şimdilerde de eski ünlü şarkıların ve şarkıcıların taklitlerini yapmaya başladı.. olmuş mu şimdi o? taklidi herkes yapabilir üstelik ses de benzemiyor. peruk takıp eski kıyafetleri giyince mi oluyor o taklitler.. müzik piyasasında devam etmek istiyorsa bir kaç senede bir doğru düzgün bi şarkı yapmalı ya da bi şarkıcıdan almalı.. bu şekilde gittikçe daha kötü devam edecek.
tek eksiği iyi bir ekip. gerçekten iyi ve eğitimli bir ses, fena sayılmayan dış görünüş, fakat saçma sapan davranışlar, birtürlü dikiş tutturamamak. son gündemi de * olmadı, umarım sırada serdar ortaçla düet falan yoktur.
Hayat buysa ben yokum bu yolda isimli rock tarzındaki albümüyle zamanın rockçılarına parmak ısırtmış, baskılara dayanamayarak "elleri göriyim, elleri" tarzına balıklama atlamış güzel şarkıcıdır. müzik tarzı katıldığı poroooğramlara ve yaptığı söyleşilere göre değişkenlik gösterebilir. bukalemunla arasındaki farkı hala çözemediğim baaayan.
hayallerimin kadını.
An itibarı ile trt fm'de radyo kulübü'nün konuğudur.Kişisel tespitim; bu kadının farklı bir ses rengi var fakat şarkı seçimi iyi değil.Gerçi şarkılarını kendisi yazıyormuş.