1. 1.
    bu yıl ülkemizi eurovision şarkı yarışmasında temsil edecek olan sanatçı.
    1 ... kısmetsiz
  2. 2.
    hamileyken çektiği o iğrenç kliple anne adayı olmanın onurunu ve grurunu ayaklar altına alan köpek sahibi popçu.
    5 -2 ... palta
  3. 3.
    kırmızı şarkısıyla ben yine kendisine bağlamış iri göözlü şarkıcı
    1 -1 ... karga
  4. 4.
    bu yıl eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi söz ve müziği kendisine, düzenlemesi taşkın sabah'a ait "süper star" şarkısıyla temsil edecek olan şarkıcı.
    1 ... tutunamayanlardan
  5. 5.
    eskiden metal müzik seven ve rock tarzinda müzik yapan, kollarinda acayip itici dövmeler bulunan, bacaklari uzun sarkici.**
    1 ... aftermath
  6. 6.
    rock'çı olduğu yıllarda bülent ortaçgil'in duyuyor musun şarkısın cover yapan şarkıcı.yaptığı cover da kendisi de güzeldir.
    1 -1 ... erdem andac
  7. 7.
    acar muhabir - sibel hanım müzik tarzınız nedir acaba?
    sibel - ben bilmem beyim bilir
    4 -1 ... registerlater
  8. 8.
    hiç bi zaman tutarlı bi müzik tarzı olmadıgını düsündügüm acaip bi şarkıcıdır kendisi ve eurovisionuda pek hak etmiyodur aslında.
    ... karpuzkabugu
  9. 9.
    "Hayat buysa ben yokum bu yolda" adlı albümüyle rock-punk karışımı bir geçiş dönemi yaşayan ancak,popüler olamadığını görünce direkten dönüp 180 derecelik bir tezatla pop müziğe sarılmış hatun kişisidir.*Eurovision'a katılacağı 'süperstar' isimli şarkının birbiriyle alakasız sözleri ve karmaşık müziğiyle başarısız olacağı gün gibi aşikardır.Ama yine de başarılar dilenmelidir,yolu açık,şansı bol olsundur.
    1 -1 ... endless
  10. 10.
    her sevgiliye göre müzik tarzı değiştiren şarkıcı. *
    2 ... cikarinbeniburdan